Kadaň rozšiřuje kádr: pomůže jí Polák z Litvínova a mladíček z Ústí

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Trhači hlásí další pohyby na soupisce. Z Ústí nad Labem přichází forvard Jakub Wojnar a na střídavé starty z Litvínova dorazil Pawel Zygmunt (na fotce).

HokejkaTV

Zygmunt nastoupil za Kadaň už v sobotním zápase proti Havířovu. A na vytížení si nemohl stěžovat: odbruslil přes sedmnáct minut.

V Litvínově dosud dostal šanci jen ve dvou utkáních, ale už stihl skórovat. Takhle se trefil proti Třinci ↓

Devatenáctiletý útočník se zajímavými parametry (191 cm, 92 kg) přišel do Česka po čtyřech sezonách v polské nejvyšší soutěži. Na svůj věk už má tedy zajímavé zkušenosti. Loni hrál za Krakov, kde v 54 utkáních získal 17 bodů (6+11). S týmem si došel pro stříbrnou medaili.

A Wojnar

Také on poslední sezonu strávil v zahraničí. Někdejší mládežník Sparty působil ve finské juniorce (SaiPa, 40 zápasů, 17+18).

Letošní ročník odstartoval v Ústí nad Labem. Po pěti duelech (0+1) ale mění adresu: za Kadaň by mohl nastoupit už ve středu proti nováčkovi ze Sokolova.

Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři: Oliver Štěpánek, Adam Wolf, Petr Galuška.

Obránci: Jakub Trefný, Michael Foltýn, Daniel Novák, Jakub Mert, František Gajdoš, Daniel Poizl, Jan Klodner, Adam Šilhán, Lukáš Popela, Filip Eliáš, Lukáš Chalupa, Tomáš Pavelka.

Útočníci: Jaroslav Kůs, Zdeněk Zabloudil, Jan Müller, Patrik Prymula, František Wágner, Roman Chlouba, Dominik Řepík, Matěj Zabloudil, Miroslav Kuba, Michal Hotěk, Štěpán Čech, Martin Dubský, Josef Rindoš, Jan Kanický, David Homer, Ondřej Bláha, Michal Machač, Ondřej Matýs, Matěj Chalupa, Tomáš Koblížek, Jan Buchtele, Albert Michnáč, Patrik Miškář, Radek Pilař, Jakub Wojnar, Pawel Zygmunt.

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz