Kadaň je farmou Sparty! Trhači už získali pětici hráčů a trenéra

Foto: hcsparta.cz

Sparta vstupuje do nadcházející extraligové sezony 2019/20 s novým partnerem, na spolupráci se dohodla s Kadaní. Ta bude fungovat jako její farma. „Věříme, že dohoda pomůže s rozvojem našich hráčů i hokeje v Kadani,“ líčí generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová.

Nový fanshop

„Dohodli jsme se na spolupráci na bázi farmy, u které bych byl rád, aby fungovala tak, jako v zámoří. Moc mě těší, že se podařilo spojit s tak významným a tradičním klubem jako je právě Sparta Praha,“ říká sportovní manažer Trhačů Petr Klíma.

„Naši mladí hráči si v Kadani zahrají seniorský hokej a získají tak cenné zkušenosti, které pak mohou zúročit ve sparťanském dresu.“

„Během sezony se v Kadani objeví zhruba šest až deset hráčů Sparty, bude se jednat zejména o mladé hokejisty. Naším úkolem bude pomoci jim s hokejovým progresem, a to i v reprezentační rovině, jelikož se jedná o mládežnické reprezentanty,“ dodává.

Trhačům pomůžou Wolf, Poizl, Klodner, Gajdoš a Prymula

První pětice hráčů už účastníka Chance ligy posílila, kluby se dohodly na střídavých startech. Černožlutý dres obléknou v příští sezoně 2019/20 brankář Adam Wolf, obránci Daniel Poizl, Jan Klodner, František Gajdoš a také útočník Patrik Prymula.

„Naši mladí hráči si v Kadani zahrají seniorský hokej a získají tak cenné zkušenosti, které pak mohou zúročit ve sparťanském dresu,“ hlásí Barbora Snopková Haberová s tím, že za Trhače mohou nastoupit i zkušenější borci, například po zranění.

Do Kadaně míří i kouč Hamara, bude i garantem spolupráce

Se spoluprací souvisí také nová tvář v kadaňském realizačním týmu. Pražané vyhověli Petru Klímovi a k Trhačům míří kouč Tomáš Hamara. Ten bude i garantem spolupráce a bude mít velkou roli v komunikaci mezi Spartou a její novou farmou.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz