Kadaň čeká na dvě posily z Ruska. Předvedou se jako Žolobov?

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

25. července 2020, 11:47

Marek Hedbávný

Sázka na Jurije Žolobova loni Kadani vyšla. Ruský mladíček střelecky zářil a pomohl Trhačům ke zlepšeným výkonům. Žolobov po sezoně upřednostnil Porubu, za Kadaň by ale mohli hrát dva jeho krajané.

Aplikace Tipsport extraligy

Konkrétní jména (ani posty) potenciálních posil ovšem klub ještě neoznámil. 

„Do přípravy se totiž zapojí později, vzhledem k situaci s koronavirem," informují Trhači na svém webu. „Odlety z Ruska jsou možné až od 1. srpna, a tak se jejich účast na ledě zpozdí."

V příštím ročníku Chance ligy by se tak mohli objevit hned čtyři Rusové. Dva dosud neznámí v Kadani, už zmíněný Žolobov v Porubě a o smlouvu na Kladně bojuje obránce s nemalými zkušenostmi z KHL Vsevolod Sorokin.

Dosud největšími posilami Trhačů jsou brankář Miroslav Hanuljak, obránce Radek Havel a útočníci Jakub Chrpa s Martinem Šagátem a Janem Svobodou. 

Zařadí se k tahounům také Rusové?

Bude na ně mít generální manažer Petr Klíma podobný čuch jako na Jurije Žolobova, který se v podstatě z neznáma zařadil k nejefektivnějším střelcům soutěže?

Aktuální kádr SK Trhači Kadaň

Brankáři: Richard Běhula, Miroslav Hanuljak, Tadeáš Dvořák.

Obránci: Jakub Trefný, Radek Havel, Michael Foltýn, Jan Klodner, Vít Seemann, Tomáš Běhula, Cedric Délmarche, Tadeáš Vícha, Jakub Šuráň, Ondřej Havlín, Radek Procházka, Michal Smutný.

Útočníci: Roman Chlouba, Martin Šagát, Jakub Chrpa, Jan Müller, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Zdeněk Zabloudil, Josef Rindoš, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, David Homer, Dominik Kubišta, Jiří Bucek.

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz