Jiří Veber už si k sobě na střídačku Slavie vybral asistenty

Foto: Karel Švec, hc-slavia.cz

Obsazení realizačního týmu Slavie pro příští sezonu je kompletní: hlavnímu trenérovi Jiřímu Veberovi bude asistovat Pavel Kolařík (na fotce) a brankáře bude mít dál na povel Roman Málek starší.

Aplikace Tipsport extraligy

„Oba patří mezi osobnosti spjaté se Slavií, ať už jako hráči nebo nyní jako trenéři," vysvětluje Veber na klubovém webu.

„Roman působí v áčku už delší dobu, Pavel k týmu přišel v průběhu loňské sezony. My jsme byli s jejich prací spokojení,“ dodává Veber.

„Oba patří mezi osobnosti spjaté se Slavií."

Slavia mění realizační tým počtvrté během jednoho roku.

V závěru loňského ročníku vedl sešívané Miloš Říha mladší. Do nové sezony už Slavia vstoupila s Martinem Štrbou na střídačce, jenže pod ním se Pražanům nedařilo.

Tým proto v lednu dočasně převzal právě Veber, současně sportovní manažer v klubu, a posléze se ho chopil navrátilec Říha.

Jenže ten teď dostal laso z extraligy, povede Plzeň.

„Ke Slavii mám vztah, protože jsem tady vyrostl."

A Slavia musela znovu řešit trenérskou otázku. Vyřešila ji z vlastních zdrojů. 

„Jsem rád, že jsem se mohl v loňské sezoně po třech letech u juniorky posunout k A-týmu a že jsem dostal důvěru pokračovat i nyní," těší někdejšího vynikajícího obránce Pavla Kolaříka.

Podobně mluví další klubová legenda Roman Málek starší: „Ke Slavii mám vztah, protože jsem tady vyrostl. Takže jsem rád, že tu můžu pokračovat a doufám, že v další sezoně pomůžu slávistickým gólmanům v jejich rozvoji: ať už v áčku nebo v juniorce.” 

Foto: Karel Švec, hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz