Jihlavského útočníka Hlinku zmlátila skupina patnácti lidí

Foto: hcdukla.cz

Prvoligový hokejista Michal Hlinka je zraněný a bude Dukle několik dnů chybět. „Na severu Moravy, odkud pochází, byl napaden. Na jihlavského útočníka a jeho dva kamarády zaútočila ve večerních hodinách větší skupina 12 až 15 nepřizpůsobivých občanů," stojí na webu hcdukla.cz.

HokejkaSHOPvanoce

„Mám otřes mozku, zlomený nos, hematomy a tržnou ránu u pravého oka. Nemohl jsem teď pořádně spát, ale už je mi o něco lépe," uvedl Michal Hlinka pro klubové stránky.

Útok zachytily kamery a Policie ČR bude napadení dále řešit. „Přišel jsem k tomu jako slepý k houslím. Oni měli opodál nějakou svojí oslavu a část z nich na mě a mé dva kamarády zaútočila. Kdyby se mi nepodařilo rychle utéct, dopadl bych asi výrazně hůře," popsal Hlinka hrozivý zážitek.

„Kdyby se mi nepodařilo rychle utéct, dopadl bych asi výrazně hůře."

Podobnou zkušenost nedávno prožil pelhřimovský trenér Marek Melenovský, jehož v centru Jihlavy napadli tři mladíci, kteří mu zlomili nos, způsobili tržné rány na hlavě, poranění ucha a také těžký otřes mozku (psali jsme tady).

Foto: hcdukla.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz