Jihlava získala obránce Štindla, vítěze statistiky plus/minus

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Petr Štindl, který v uplynulé prvoligové sezoně ovládl statistiku plus/minus (+31), se stěhuje z Kladna do Jihlavy.

HokejkaSHOPvanoce

„Jde o obránce praváka, který je v ideálním věku. Bude se nám hodit do přesilovek. Obránců s těmito parametry je na trhu nedostatek," uvedl pro hcdukla.cz jednatel Bedřich Ščerban. 

Štindl podepsal s Jihlavou dvouletou smlouvu s následnou opcí.

Osmadvacetiletý obránce byl loni vidět nejen v hodnocení +/-, ale i v dalších statistikách: s 23 body (5+18) byl nejproduktivnějším hráčem Kladna v základní části.

Štindl si v první lize vyzkouší pátý klub: dosud hrál za Havlíčkův Brod, Třebíč, Prostějov a už zmíněné Rytíře. Vyzkoušel si také angažmá na Slovensku (Nové Zámky a Trenčín) i v naší extralize (Kometa a Litvínov). V roce 2015 se stal s Litvínovem českým šampionem.

Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři: Jan Brož.

Obránci: David Kajínek, Miha Štebih, Jan Pohl, Jakub Suchánek, Petr Štindl, Václav Půža, David Váňa, Ladislav Pospíchal, Matěj Vála, Lukáš Mareš, Petr Veleba.

Útočníci: Tomáš Čachotský, Adam Zeman, Matěj Pekr, Vlastimil Dostálek, Michal Hlinka, Tomáš Jiránek, Lukáš Anděl, Josef Skořepa, David Čermák, Tomáš Harkabus (zkouška), Martin Osmík (zkouška).

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz