Jihlava do azylu nemusí. Statik povolil provoz stadionu

Foto: hcdukla.cz

16. července 2018, 15:35

Marek Hedbávný

Na začátku června neprošel Horácký zimní stadion kontrolou statika. Dukle proto hrozilo, že kvůli problémům se střechou nezačne v Jihlavě přípravu na ledě.

Nový fanshop

Černý scénář se nenaplnil: potrhané sváry u střešní konstrukce se opravily a statik provoz zimního stadionu opět povolil.

Už brzy se začne připravovat ledová plocha, nehrozí tedy překládání a přesouvání zápasů. „Chtěl bych poděkovat Městu Jihlava a pracovníkům odboru správy realit za to, že vše zvládli tak rychle a dobře,“ řekl pro hcdukla.cz jednatel klubu Bedřich Ščerban.

Jihlava odehraje první přípravné utkání 3. srpna doma proti kazašskému týmu Arlan Kokšetau. Dál ji čekají souboje s Olomoucí a v rámci ZUBR Cupu vyzve Přerov, Zlín a Nové Zámky.

Dukla si oddechla, zato jiný prvoligový účastník odstartuje v azylu. Rekonstrukce stadionu Poruby se totiž protáhla a nováček soutěže bude možná až do poloviny listopadu hrát ve vítkovické Ostravar Aréně (viz tento článek).

Střecha Horáckého zimního stadionu.

Střecha Horáckého zimního stadionu. | Foto: Tomáš Lysý, hcdukla.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz