Jeden z objevů sezony se stěhuje: Procházka posílil Ústí

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

Ondřej Procházka, jeden z objevů uplynulého ročníku Chance ligy, mění v rámci soutěže angažmá: z Havířova míří přes celou republiku do Ústí nad Labem.

HokejkaTV

Jednadvacetiletý útočník začal minulou sezonu ve druhé lize. Po výborných výkonech v Havlíčkově Brodě si ho vyhlédl Havířov.

A začal Procházkův vzestup...

Zatímco před příchodem do Havířova měl v prvoligové kariéře jen jedenáct bodů z 66 zápasů, v AZetu stihl během 47 utkání vstřelit hned třináct branek a přidat šestnáct asistencí.

I díky němu Havířov zažil nad očekávání povedený rok zakončený parádní čtvrtfinálovou sérií proti Českým Budějovicím.

Do paměti havířovských příznivců se zapsal i drsnou bitkou s kadaňským ranařem Michaelem Foltýnem.

V Havířově už ale Procházka nepokračuje.

Vrací se na sever Čech, kde už v minulosti působil: hrál totiž za Litoměřice a Kadaň. Jinak má také dvanáct startů za Spartu. Procházka jako junior pravidelně reprezentoval: zúčastnil se dokonce mistrovství světa hráčů do 18 let.

Potvrdí v Ústí nad Labem raketový vzestup z loňské sezony?

Kdo se v Ústí zapojil do letní přípravy?

Brankář: Martin Volke.

Obránci: Vladimír Brož, Ondřej Smetana, Martin Zdvořáček, Dominik Málek, Lukáš Zukal, Matěj Hes, Erik Mareš, Martin Štěpánek, Tomáš Stuchlý.

Útočníci: Jaroslav Roubík, Jiří Severa, Martin Tůma, Václav Krliš, Pavel Kordule, Tomáš Čermák, Sebastian Dörner, Matěj Harkabus, Pavel Gottfried, Tomáš Vildumetz, Ondřej Procházka, David Merta.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz