Jaroslav Kracík pokračuje v Plzni, s indiány prodloužil smlouvu

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Útočník Jaroslav Kracík bude nadále oblékat dres Plzně. Se západočeským klubem se zkušený borec dohodl na prodloužení spolupráce o další rok. Indiáni o tom informovali na svém webu.

HokejkaTV

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo s Jardou pro následující rok prodloužit spolupráci. Dlouhodobě si udržuje kvalitní výkonnost a my, já osobně i trenéři, jsme si ho přáli mít v týmu i pro příští sezonu,“ tvrdí sportovní manažer plzeňského klubu Tomáš Vlasák.

„Cenné je také to, že je odchovancem našeho hokeje, a proto má ke klubu i k městu vztah,“ dodává Vlasák.

Průvan v Plzni: Končí 10 hráčů, klub získal pět nových tváří »

Šestatřicetiletý borec tak bude na západě Čech působit už pátou sezonou v řadě. Šikovný technik už v dresu Škody odehrál 554 soutěžních utkání, v nichž se blýskl 297 kanadskými body. 

Jaroslav Kracík neměl špatný ani uplynulý ročník, kdy ve 48 zápasech základní části nasbíral 21 bodů za devět tref a dvanáct asistencí. Ve 14 duelech play off přidal gól a pět nahrávek. V následující sezoně pomůže Plzni znovu.

Aktuální soupiska HC Škoda Plzeň

Brankáři:
Dominik Frodl, Kristian Kolář, Jaroslav Pavelka.

Obránci:
Vojtěch Budík, Peter Čerešňák, Bohumil Jank, Lukáš Kaňák, Michal Moravčík, Lukáš Pulpán, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Milan Gulaš, Miroslav Indrák, Matyáš Kantner, Petr Kodýtek, Matěj Kolda, Jaroslav Kracík, Radek Mužík, Vojtěch Němec, Jakub Pour, Filip Přikryl, Luboš Rob, Petr Straka, Roman Vlach.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz