Jako v Plzni. Už i Energie má transparentní účet, založil ho fanoušek

Foto: hokejkv.cz

Před dvěma týdny zřídil plzeňský fanoušek transparentní účet ve prospěch tamního klubu. Nyní se k tomu odhodlal i jeden z příznivců Karlových Varů, který založil účet s názvem Fanoušci Energii.

Chance liga na Hokejka TV

„Když člověk sleduje karlovarský hokej, je si vědom, že několik posledních let na tom není klub finančně úplně nejlépe. Vzhledem k tomu, že jsme se po dlouhých devíti letech dostali opět konečně do play off, a dopadlo to, jak to dopadlo, bylo mi naprosto jasné, že klub bude mít vlivem té obrovské finanční ztráty,“ vysvětluje Tomáš Sacher hlavní důvod, proč se rozhodl založit transparentní účet.

„Nechci se nijak zviditelnit. Když jsem viděl, že i ostatní kluby něco podobného dělají, ať už na Slovensku Poprad, který virtuálně zaplnil stadion, nebo pak iniciativu Plzně, říkal jsem si, proč by s tím nemohli přijít i příznivci Energie a podpořit tak svůj klub,“ vysvětluje velký fanoušek karlovarského klubu.

Energie: Držme si společně palce

Západočeský klub iniciativu svého podporovatele ocenil. „Děkujeme i všem dalším fanouškům, kteří s podobným nápadem přišli. Vaše podpora nás obrovsky posiluje a motivuje pro naši další práci, která bude v nadcházejících měsících těžší než obvykle,“ píše klub na svém webu.

„Jsme si vědomi toho, že současná krize zasáhne nejen mnoho našich fanoušků, ale také velkou část našich obchodních partnerů, sponzorů, podporovatelů. Držme si společně palce, ať vše zvládneme, a 18. září se sejdeme v hledišti na prvním extraligovém zápase,“ dodávají představitelé Energie.

Příznivci mohou finanční příspěvky zasílat na transparentní účet až do 5. září. Následně bude s klubem sepsána darovací smlouva na celkovou částku účtu a následně bude výsledná suma převedena na účet klubu. Vybraný obnos bude Energii předán symbolicky před prvním utkáním nového extraligového ročníku v pátek 18. září, kdy Karlovarští doma vyzvou Mladou Boleslav.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz