Jak se slaví Prezidentská trofej v NHL? Brankář jel do kabiny na motorce

19. března 15:15

Václav Jáchim

Hokejisté Tampy Bay jedou v NHL jako parní válec. Díky vítězství 4:1 nad Arizonou si v předstihu zajistili Prezidentskou trofej, ačkoli základní část NHL končí až 14. dubna. Brankář Louis Domingue pak ukázal originální oslavu!

HokejkaTV

Zatímco ostatní hráči Lightning včetně Ondřeje Paláta, Jana Rutty nebo slovenského beka Erika Černáka spokojeně kráčeli z ledu do šatny, gólman Tampy Bay si dal na čas.

A za chvilku útrobami arény frčel na malé motorce. Domingue se toho nemohl nabažit, několikrát stroj otočil a s radostí se projel kolem přihlížejících zaměstnanců klubů a posléze před zraky rozesmátých parťáků z týmu.

Vystoupení Tampy Bay v letošní základní části NHL je fantastické. Klub si Prezidentskou trofej zajistil poprvé ve své historii, ze 73 utkání jich hokejisté Lightning vyhráli 56 a nasbírali 116 bodů.

Druzí v celkové tabulce jsou Calgary a Boston, oba týmy mají aktuálně 95 bodů. Tampu Bay čeká do finiše dlouhodobé fáze ještě devět zápasů, ovšem prvenství jí už nikdo nevezme.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz