Jak naložil "Jarin" s dresem od Jágra? Třetí díl esportového podcastu

Foto: esporthokej.cz

23. června 2020, 18:14

Michal Hladký

Třetí díl nového podcastu, jenž se zaměřuje na dění kolem hry NHL20, přivítal v roli hosta Jaroslava "Jarina" Řehoře, tedy českého reprezentanta na uplynulém mistrovství světa v této hře.

Fanshop národního týmu

Jaroslav "Jarin" Řehoř si připsal v uplynulém ročníku druhé místo v Esport hokejové lize, kde oblékal dres Rytířů Kladno. Na dobré výkony navázal i v kvalifikaci na mistrovství světa, kterou vyhrál. Na konzoli XBOX potom reprezentoval Českou republiku. 

Češi se na turnaji probojovali do čtvrtfinále, kde prohráli s pozdějšími finalisty ze Švédska. Ještě minutu před koncem utkání činil rozdíl ve skóre jednu branku, což proti favorizovaným hráčům ze Skandinávie bylo velkým překvapením. „Zpětně mě to mrzí, rozhodně jsme měli na to postoupit. Když bych se ale podíval na vlastní výkon, tak to byl asi jeden z nejlepších v mém životě," hodnotil s odstupem času MS "Jarin". 

Jak si Jarda Řehoř užil pozornost televizních reflektorů při zápasech Esport hokejové ligy? Jaký má vztah k reálnému hokeji? Nejen o tom se rozpovídal ve třetím díle podcastu S gamepadem za hokejem. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz