Jágrův návrat? Legenda to chce zkusit v pondělí v Prostějově

Foto: Bohumil Kučera, rytirikladno.cz

Svůj návrat do zápasů plánoval už víckrát, pokaždé mu ale comeback něco zhatilo. Teď se ale zdá, že se slavné číslo 68 konečně vrátí. Zkusit to chce v pondělí na ledě prostějovských Jestřábů. Oznámil to ve středu na shledání s fanoušky.

Jágr Chance liga

„Plánuji nastoupit aspoň do jednoho střídaní. Musím ale přiznat, že se pořád necítím dobře. Přesto věřím, že když začnu hrát, do zápasového tempa se dostanu,“ řekl Jágr na debatě s příznivci.

Jágr, který 15. února oslaví 47. narozeniny, chtěl hrát od začátku sezony. Zdravotní stav mu to však nedovolil, a tak se posléze objevily další termíny jeho návratů.

Nejprve 10. října, naposledy 19. ledna, kdy Rytíři hráli ve Vsetíně. To, že byl Jágrův návrat blízko tehdy potvrdil i hlavní trenér Kladna Jindřich Lidický. Jenže znovu přišlo zranění.

Teď už by ale konečně mělo dojít k návratu. I když ještě minulý týden ve čtvrtek Jágr ČTK sdělil: „Situace je taková, že trénuju. Ale abych se cítil nějak dobře, to vůbec ne. Zatím nemám pocit, že bych mužstvu byl prospěšný. Proto nehraju.“ 

V rámci 54. kola hostí Prostějov Kladno v pondělí od 18 hodin. Klapne konečně Jágrovi jeho návrat a bude na soupisce Rytířů?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz