Jágr, Roubík nebo posily pro Slavii. Deset otázek před uzávěrkou přestupů

Jihlava si v minulém přestupovém období dost možná zajistila postup: nebýt příchodů Tomáše Jiránka a Radka Hubáčka, asi by náročnou baráž a možná ani semifinále s Kladnem nezvládla. Co přinese 31. leden tentokrát?

Plekanec Chance liga

Jak první ligu poznamená olympijská přestávka v extralize?
Tato přestupová uzávěrka bude specifická z několika důvodů: třeba kvůli tomu, že se v únoru během olympiády zastaví Tipsport extraliga, kdežto WSM Liga poběží dál, a může do ní proto přijít řada hráčů na střídavé starty.

Bude hodně přestupů?
První liga bude mít v únoru na programu ještě sedm kol, což je další specifikum. Týmy tak nemusí posilovat jenom kvůli play off, ale i proto, aby se do něj vůbec dostaly. Přestupů by tedy mohlo být víc než v minulých letech – i díky tomu, že je tabulka hodně vyrovnaná.

Kde dokončí sezonu Jaroslav Roubík?
Ústí nad Labem stále živí naději na účast v play off, už ale není velká. Je tedy možné, že během přestupové uzávěrky někoho uvolní – týmovým klenotem je Jaroslav Roubík. V Ústí je velmi spokojený, zamíří přesto na závěr sezony jinam? 

Co Ústí?
S Jaroslavem Roubíkem souvisí i další otázka – jak k přestupové uzávěrce přistoupí Slovan. Ústí stále bojuje o play off, pravděpodobnější ale je, že hráčům skončí sezona už v únoru. 

Přestupovou uzávěrku ve WSM Lize budeme na hokej.cz sledovat v onlajn článku.

Kdo další změní dres?
Přestupovou uzávěrku budeme na hokej.cz sledovat v onlajn článku – už se těšíme, co přinese.

Vrátí se Jágr?
Současná situace okolo Jaromíra Jágra je zahalena mlhou: v Calgary nehraje kvůli nespecifikovanému zranění. Pokud se chce vrátit do Česka, musí se vše stihnout do posledního lednového dne.

Bude Kladno aktivní?
V minulém roce Rytíři na rozdíl od Jihlavy během přestupové uzávěrky nikoho nepřivedli. Jak ji pojmou letos? Minimálně jeden obránce by se Kladnu hodil.

Přivede Motor ještě někoho?
Jiří Novotný sice České Budějovice kvůli zranění neposílí, třeba ale Motor chystá jiné překvápko.

Minimálně jeden obránce by se Kladnu hodil.

Najde Slavia produktivní forvardy?
Pokud chce Slavia konkurovat Kladnu, Karlovým Varům a Českým Budějovicím, měla by být do 31. ledna aktivní. Oproti zmíněným týmům totiž zaostává v produktivitě. A navíc jí v závěru sezony pravděpodobně bude chybět Lukáš Endál, kterého čeká mise s Havlíčkovým Brodem.

Mají už Vary dost?
Energie přivedla v lednu Daniela Vrdlovce, Petra Šenkeříka a Michala Plutnara. Je s přestupy z její strany konec?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz