Jágr je zraněný a v generálce chybí! Za Kladno naopak hraje Barinka

Foto: Facebook Rytíři Kladno

Jaromír Jágr na sobotní tiskové konferenci před přípravným zápasem mezi Ústím nad Labem a Kladnem oznámil, že je na marodce. V kladenské sestavě pro generálku na Tipsport extraligu proto chybí.

HokejkaTV

47letý Jágr prozradil, že se mu takové zranění v jeho bohaté kariéře dosud nestalo. Má potíže se svalem v oblasti kyčle a problém řeší s uznávaným fyzioterapeutem Pavlem Kolářem.

Délku své absence nedokáže odhadnout, bohužel je možné, že kvůli zranění nestihne začátek Tipsport extraligy. Ta startuje v pátek 13. září – nováček pojede v prvním kole na led třineckého obhájce.

Proti partnerskému Slovanu tedy Jágr nehraje. V kladenské sestavě se ale nově objevil mistr světa Michal Barinka, s kterým klub jedná o smlouvě. Jágrovo místo v prvním útoku zaujala velká posila Jakub Valský, jenž přišel z Liberce na hostování prozatím do konce ledna. 

Zato brankář Alexander Salák, jenž s týmem několik dnů trénuje a Kladno o něj má zájem, v generálce chybí.

Na tiskové konferenci padl dotaz i na to, zda je možné, že Jágr v průběhu sezony nastoupí za Ústí nad Labem. Jágr potvrdil, že to možné je: že se třeba ve dvou či třech utkáních ve Slovanu skutečně objeví.

Aktuální soupiska Rytířů Kladno

Brankáři: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek.

Obránci: Martin Kehar, André Lakos, Ladislav Romančík, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr, Brendon Nash, Brady Austin, Ondřej Smetana, Michal Barinka (v jednání).

Útočníci: Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund, Jaromír Jágr, Brendan O'Donnell, Martin Réway, Jakub Valský.

Foto: hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz