Jágr bude kladenským kapitánem. V prvním kole nenastoupí

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Novým kapitánem prvoligových Rytířů je legendární útočník Jaromír Jágr. V případě jeho absence bude mít céčko na dresu Jakub Strnad.

Nový fanshop

„Když bude hrát Jarda Jágr, tak bude mít kapitánské céčko on. Pokud hrát nebude, bude kapitánem Kuba Strnad. Asistenty budou Petr Hořava a Petr Vampola," prozradil trenér David Čermák v rozhovoru na klubových stránkách.

V sobotním utkání proti Frýdku-Místku bude Jágr s největší pravděpodobností chybět. „Je to na Jaromírovi, kdy nastoupí. Když bude moci naskočit, tak naskočí. Pro první zápas s ním ale nepočítáme," uvedl Čermák pro rytirikladno.cz.

Čermák zároveň poodhalil detaily k příchodu produktivního obránce Jiřího Říhy: „Jirka je tady na hostování do konce sezony. Pokud by měla Mladá Boleslav v průběhu sezony problémy s obránci, tak tam může odejít na střídavý start. Závěr sezony – play off a případně baráž – ale odehraje u nás."

Soupiska Rytíři Kladno

Brankáři: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek, David Stahl.

Obránci: Petr Hořava, Martin Kehar, Linus Svedlund, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr, Jiří Říha, Brendon Nash.

Útočníci: Štěpán Bláha, Jaromír Jágr, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Adam Kubík, Patrik Machač, Petr Patyk, Tomáš Redlich, Jakub Strnad (na fotce dole), Petr Vampola, Tomáš Vildumetz, Ladislav Zikmund, Jakub Hajný.

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz