Illéš opouští Ostravu a míří vstříc zahraničnímu angažmá. Hrát bude ve Francii

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Mladý útočník Jakub Illéš končí ve Vítkovicích. Borec, který strávil uplynulou sezonu na hostování v prvoligové Porubě, míří do francouzského Nice. Tamní klub o tom informoval na svém webu.

HokejkaTV

Jakuba Illéše, který má na svém kontě 32 utkání v české nejvyšší soutěži a zahrál si také v Champions Hockey League, tak v nadcházející sezoně na českých kluzištích neuvidíme. Vítkovického odchovance zlákalo první zahraniční angažmá.

Třiadvacetiletý útočník, jenž se před lety krátce mihl také v reprezentační dvacítce, hrával především ve druhé nejvyšší soutěži. V Chance lize hrával za Prostějov, Havířov nebo Vsetín.

Osmá posila pro Porubu: Má extraligového mistra z Třince »

Nejvíce toho ale sehrál v Porubě, kde strávil kompletní uplynulý ročník. V dresu ostravského RT TORAXu si v uplynulé sezoně připsal 47 duelů, v nichž nasázel 14 branek a na dalších 19 jich nahrál.

Teď se šikovný centr stěhuje k Azurovému pobřeží. V Nice by se měl Jakub Illéš sejít s českým brankářem Patrikem Nechvátalem. Zadák Marek Drtina naopak francouzský klub opouští, vrací se do Nových Zámků.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz