Ihnačák po siréně udeřil Řezníčka do obličeje, od Ujčíka vyfasoval stopku

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Hokejisté Pardubic se budou muset v nejbližším domácím střetnutí proti Třinci obejít bez útočníka Briana Ihnačáka, který vyfasoval stopku za zákrok na Dalibora Řezníčka.

NHL 20

K zákroku došlo po závěrečné siréně zápasu ve Zlíně. „Brian Ihnačák se jej dopustil po předchozím dohrání a použil při něm hůl drženou v obou rukách, kterou s vysokou razancí zasáhl Dalibora Řezníčka do obličeje,“ popisuje Viktor Ujčík.

Předseda extraligové disciplinárky proto zákrok kvalifikoval jako zásah do oblasti hlavy a krku a pardubického útočníka potrestal zastavením činnosti na jedno utkání, přičemž přihlédl ke skutečnosti, že nebyl v minulých dvou letech trestán.

Zákrok Briana Ihnačáka na Dalibora Řezníčka

Viktor Ujčík řešil další tři situace. Brett Flemming podle něj po kontaktu s Markem Hovorkou nesimuloval. A bez trestu se obešly také zákroky třineckých hokejistů – Tomáše Marcinka na Jakuba Lva a Davida Musila na Jana Piskáčka.

Lubina neudržel nervy! Vynadal rozhodčím a byl vykázán ze střídačky »

Zákrok Marcinka nebyl takové intenzity ani charakteru, aby vyžadoval disciplinární potrestání. A Musilovo naražení zezadu nebylo vedeno ve vysoké nájezdové rychlosti, neodrazil se před ním a nedošlo ani k přímému zasažení hlavy.

Zákrok Tomáše Marcinka na Jakuba Lva

Zákrok Davida Musila na Jana Piskáčka

Údajný nafilmovaný pád Bretta Flemminga

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz