I šesťáci vykročili do nadstaveb. Válí Říčany, Jihlava či Technika

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Ne, v kategorii šestých tříd opravdu o výsledky zdaleka nejde. Ale každý chce vítězit a být v tabulce co nejvýš, každý chce dávat góly a hokejem se bavit... V dalším souhrnu přinášíme přehled skupin Ligy mladších žáků "D".

Fanshop národního týmu

Do soutěže šestých tříd, určené hráčům ročníků 2009 a 2010, se letos zapojilo 165 týmů, které odstartovaly ročník ve 23 skupinách. Rozlosování mají stejné jako osmáci, na zápasy totiž cestují společně. A obě kategorie hrají dvoubodovým formátem na remízy.

V řadě oblastí se už ročník překlenul do nadstaveb a skupin o umístění. Pro mladší žáky ale nemohou být postupy vždy úplně férové. Aby došlo k zachování výše uvedeného principu, tedy aby šesťáci jezdili na zápasy s osmáky i dál, určující je pořadí celků v kategorii starších žáků.

Šesťákům se proto klidně může stát, že navzdory prvenství ve své skupině nepostoupí. Taková situace letos potkala Roudnici nad Labem, Písek i Benátky nad Jizerou.

Které týmy byly v úvodní fázi sezony úplně nejlepší? Ve středočeských skupinách neztratily ani bod v cestě za postupem Říčany, Slavia Praha a Benešov, všechna tři mužstva dokonce překonala průměr sedmnácti vstřelených branek na utkání. Na jihu Moravy nezaváhala Technika a na trůnu pro krále Vysočiny zase neohroženě sídlí naděje Jihlavy.

O podrobnostech k soutěži jsme psali v úvodním článku. Rozpisy zápasů, tabulky i hráčské statistiky jsou dostupné na webových stránkách krajských svazů, které jednotlivé skupiny řídí.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Skupiny Ligy mladších žáků "D"

Skupina 7 – Karlovarská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Stadion Cheb 12 11 0 1 167:44 22
2. HC Čerti Ostrov 12 10 1 1 142:65 21
3. HC Energie Karlovy Vary 12 6 1 5 135:73 13
4. HC Mariánské Lázně 11 5 2 4 106:69 12
5. HC Tachov 12 4 2 6 76:96 10
6. HC Baník Sokolov 11 1 0 10 77:187 2
7. HC Rebel Město Nejdek 12 1 0 11 41:210 2

Skupina 8 – Ústecká I

 TýmZVRPSkóreBody
1. Piráti Chomutov 10 8 0 2 171:56 16
2. Mostečtí Lvi 10 7 1 2 115:75 15
3. HC Tygři Klášterec nad Ohří 10 7 0 3 56:53 14
4. HC Slovan Louny 10 5 1 4 110:72 11
5. HC Draci Bílina 10 1 0 9 31:112 2
6. SK Kadaň 10 1 0 9 53:168 2

Skupina 9 – Ústecká II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Roudnice nad Labem 10 9 0 1 120:20 18
2. HC Teplice 10 6 0 4 66:70 12
3. HC Litvínov 10 5 1 4 55:46 11
4. HC Stadion Litoměřice 10 5 0 5 50:53 10
5. HC Slovan Ústí nad Labem 10 3 0 7 41:58 6
6. HC Děčín 10 1 1 8 30:115 3

Nadstavba skupin 7–9 (rozpis a tabulka »): HC Energie Karlovy Vary, HC Stadion Cheb, HC Tachov, Piráti Chomutov, HC Slovan Louny, Mostečtí Lvi, HC Litvínov, HC Děčín

O umístění skupin 7–9 A (rozpis a tabulka »): HC Čerti Ostrov, HC Tygři Klášterec nad Ohří, HC Baník Sokolov, SK Kadaň, HC Mariánské Lázně, HC Rebel Město Nejdek

O umístění skupin 7–9 B (rozpis a tabulka »): HC Stadion Litoměřice, HC Roudnice nad Labem, HC Slovan Ústí nad Labem, HC Draci Bílina, HC Teplice

Skupina 10 – Plzeňská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Pilsen Wolves 10 9 1 0 121:23 19
2. HC Škoda Plzeň 10 5 1 4 93:80 11
3. HC Klatovy 10 5 0 5 73:83 10
4. HC Rokycany 10 4 1 5 65:98 9
5. HC Domažlice 10 3 0 7 44:78 6
6. HC Meteor Třemošná 10 2 1 7 53:87 5

Skupina 11 – Jihočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. IHC Králové Písek 10 9 0 1 112:38 18
2. HC Vimperk 10 5 1 4 62:54 11
3. HC Lvi 2009 10 5 0 5 80:57 10
4. HC Milevsko 1934 10 4 2 4 47:50 10
5. HC Tábor 10 4 1 5 43:71 9
6. HC Strakonice 10 1 0 9 27:101 2

Skupina 12 – Jihočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. Ice Dragons Telč 10 8 1 1 163:34 17
2. Slavoj Český Krumlov 10 8 1 1 66:29 17
3. HC Motor České Budějovice 10 5 0 5 49:91 10
4. Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 10 4 1 5 67:78 9
5. HC Střelci Jindřichův Hradec 10 2 1 7 35:70 5
6. Spartak Soběslav 10 1 0 9 37:115 2

Nadstavba skupin 10–12 (rozpis a tabulka »): HC Pilsen Wolves, HC Škoda Plzeň, HC Klatovy, HC Lvi 2009, HC Tábor, Spartak Soběslav, Ice Dragons Telč, HC Motor České Budějovice

O umístění skupin 10–12 (rozpis a tabulka »): HC Domažlice, HC Rokycany, HC Meteor Třemošná, IHC Králové Písek, HC Vimperk, HC Strakonice, Slavoj Český Krumlov, HC Střelci Jindřichův Hradec, Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, HC Milevsko 1934

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Skupina 13 – Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. TJ HC Jablonec nad Nisou 10 8 1 1 159:68 17
2. Bílí Tygři Liberec 9 6 0 3 65:53 12
3. HC TS Varnsdorf 11 6 0 5 92:67 12
4. HC Česká Lípa 11 4 3 4 79:85 11
5. HC Turnov 1931 10 3 3 4 45:53 9
6. Lomnice nad Popelkou 9 2 2 5 58:95 6
7. HC Frýdlant 10 1 1 8 55:102 3

Skupina 14 – Královéhradecká I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Náchod "B" 12 11 1 0 151:41 23
2. Mountfield HK 10 8 0 2 113:32 16
3. SK Třebechovice pod Orebem 12 6 1 5 83:88 13
4. HC Stadion Vrchlabí 12 5 2 5 93:78 12
5. Hokejový klub Autocentrum Jičín 12 6 0 6 88:89 12
6. HCM Jaroměř 12 4 2 6 88:82 10
7. HC Trutnov 11 2 0 9 40:127 4
8. HC Nová Paka 11 1 0 10 34:153 2

Skupina 15 – Královéhradecká II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Náchod 12 10 0 2 179:49 20
2. Spartak Nové Město nad Metují 12 7 2 3 120:86 16
3. HC Opočno 11 7 1 3 88:54 15
4. HCM Jaroměř "B" 12 5 3 4 102:95 13
5. Stadion Nový Bydžov 11 6 0 5 95:78 12
6. HC Dvůr Králové nad Labem 12 6 0 6 100:112 12
7. HC Wikov Hronov 10 0 2 8 49:138 2
8. HC Město Rychnov nad Kněžnou 12 1 0 11 64:185 2

Skupina 16 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dynamo Pardubice 15 14 0 1 260:31 28
2. HC Spartak Polička 14 13 0 1 194:26 26
3. Lokomotiva Česká Třebová 15 12 0 3 185:51 24
4. HC Hlinsko 15 9 0 6 82:84 18
5. HC Spartak Choceň 16 8 1 7 120:78 17
6. TJ Lanškroun 12 5 0 7 72:96 10
7. HC Litomyšl 15 4 0 11 63:131 8
8. HC Chrudim 14 4 0 10 50:188 8
9. Slovan Moravská Třebová 15 3 1 11 54:101 7
10. HC Skuteč 15 0 0 15 20:314 0

Skupina 17 – Středočeská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Merkur Říčany 12 12 0 0 207:44 24
2. HC Sparta Praha 12 9 0 3 164:45 18
3. HK Kralupy nad Vltavou 12 6 1 5 128:93 13
4. HC Berounští Medvědi 12 5 2 5 94:107 12
5. Rytíři Kladno 12 4 1 7 86:107 9
6. HC Příbram 12 2 1 9 50:129 5
7. HC Spartak Žebrák 12 1 1 10 50:254 3

Skupina 18 – Středočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 12 12 0 0 239:19 24
2. HC Rakovník 12 10 0 2 140:46 20
3. SK Černošice 12 7 1 4 131:59 15
4. Slavoj Velké Popovice 12 5 0 7 66:90 10
5. HC Kobra Praha 12 3 1 8 63:97 7
6. Tatran Sedlčany 12 2 0 10 48:157 4
7. PZ Kladno 12 2 0 10 22:241 4

Skupina 19 – Středočeská III

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Benátky nad Jizerou 10 7 0 3 111:69 14
2. HC Letci Letňany 10 7 0 3 82:42 14
3. BK Mladá Boleslav 10 6 0 4 64:46 12
4. HK Lev Slaný 10 6 0 4 81:77 12
5. HC Buldoci Neratovice 10 3 0 7 82:125 6
6. HC Smíchov 1913 10 1 0 9 48:109 2

Skupina 20 – Středočeská IV

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Lev Benešov 10 10 0 0 177:24 20
2. HC Rytíři Vlašim 10 8 0 2 104:40 16
3. HC Hvězda Praha 10 4 1 5 64:62 9
4. SC Kolín 10 3 2 5 86:88 8
5. HC Poděbrady 10 3 1 6 34:77 7
6. SK Sršni Kutná Hora 10 0 0 10 17:191 0

Nadstavba skupin 17–20 (rozpis a tabulka »): HC Merkur Říčany, HC Sparta Praha, Rytíři Kladno, HC Slavia Praha, HC Kobra Praha, PZ Kladno, BK Mladá Boleslav, HC Letci Letňany, HC Buldoci Neratovice, HC Lev Benešov, HC Hvězda Praha, SK Sršni Kutná Hora

O umístění skupin 17–20 (rozpis a tabulka »): HC Příbram, HK Kralupy nad Vltavou, HC Berounští Medvědi, Slavoj Velké Popovice, SK Černošice, Tatran Sedlčany, HC Smíchov 1913, HC Benátky nad Jizerou, HK Lev Slaný, SC Kolín, HC Poděbrady, HC Rytíři Vlašim, HC Rakovník, HC Spartak Žebrák

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Skupina 21 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dukla Jihlava 16 16 0 0 266:26 32
2. Jiskra Humpolec 16 13 0 3 248:100 26
3. BK Havlíčkův Brod 14 12 0 2 150:80 24
4. HC Spartak Nová Bíteš 16 8 1 7 108:116 17
5. SK Horácká Slavia Třebíč 13 7 2 4 95:73 16
6. HC Ledeč nad Sázavou 15 6 3 6 95:112 15
7. HC Světlá nad Sázavou 15 6 2 7 74:74 14
8. SKLH Žďár nad Sázavou 15 6 0 9 106:143 12
9. SK Telč 16 4 0 12 57:143 8
10. HC Lední medvědi Pelhřimov 16 3 2 11 58:145 8
11. HC Chotěboř 15 3 0 12 69:194 6
12. HC Žihadla Moravské Budějovice 13 1 0 12 43:163 2

Skupina 22 – Jihomoravská I

 TýmZVRPSkóreBody
1. Hokej Uherský Ostroh 15 10 0 5 120:74 20
2. HC Uherské Hradiště 15 9 0 6 171:109 18
3. PSG Berani Zlín "B" 15 7 2 6 104:115 16
4. HC Spartak Uherský Brod 15 6 3 6 82:73 15
5. SKHM Hodonín 15 6 2 7 106:98 14
6. HC Lvi Břeclav 15 3 1 11 60:174 7

Skupina 23 – Jihomoravská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. Technika Hockey Brno 10 10 0 0 95:48 20
2. HC Kometa Brno 10 7 1 2 74:26 15
3. MBK Vyškov 10 6 0 4 99:55 12
4. HCM Warriors Brno 10 2 1 7 53:97 5
5. HC Orli Znojmo 10 1 2 7 55:82 4
6. HC Blansko 10 2 0 8 47:115 4

Skupina 24 – Zlínská

 TýmZVRPSkóreBody
1. VHK ROBE Vsetín 12 9 0 3 110:46 18
2. HC Brumov-Bylnice 11 9 0 2 111:65 18
3. PSG Berani Zlín 12 5 0 7 96:76 10
4. HC Bobři Valašské Meziříčí 11 5 0 6 60:72 10
5. HK Kroměříž 12 1 0 11 39:157 2

Nadstavba skupin 22–24 (rozpis a tabulky »): HC Brumov-Bylnice, Hokej Uherský Ostroh, HC Kometa Brno, HC Spartak Uherský Brod, Technika Hockey Brno, PSG Berani Zlín, VHK ROBE Vsetín, HCM Warriors Brno

O umístění skupin 22–24 (rozpis a tabulky »): SHKM Hodonín, HC Blansko, HC Uherské Hradiště, HC Orli Znojmo, MBK Vyškov, PSG Berani Zlín, HK Kroměříž, HC Lvi Břeclav, HC Bobři Valašské Meziříčí

Skupina 25 – Olomoucká

 TýmZVRPSkóreBody
1. HK Nový Jičín 15 14 0 1 182:42 28
2. HC Černí vlci 16 11 0 5 166:116 22
3. HC Olomouc 14 9 0 5 127:63 18
4. HC Uničov 15 8 1 6 101:80 17
5. SK Prostějov 1913 14 8 0 6 142:72 16
6. HC Černí vlci "B" 16 8 0 8 100:140 16
7. HC ZUBR Přerov 16 6 1 9 123:133 13
8. HK Mladí Draci Šumperk 15 6 0 9 100:140 12
9. SK Prostějov 1913 "B" 14 4 0 10 49:149 8
10. Hokejový klub Opava 15 0 0 15 48:203 0

Skupina 26 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC VÍTKOVICE RIDERA 13 11 1 1 131:56 23
2. HC Frýdek-Místek 12 8 2 2 147:48 18
3. HC Oceláři Třinec 11 8 2 1 126:29 18
4. HC Vlci Český Těšín 12 7 0 5 99:109 14
5. HC RT TORAX Poruba 12 5 1 6 97:98 11
6. HC Kopřivnice 12 4 0 8 113:127 8
7. MSK Orlová 13 3 0 10 45:170 6
8. AZ Heimstaden Havířov 13 0 0 13 46:167 0

Skupina 27 – Jihočeská III

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Střelci Jindřichův Hradec "B" 14 10 1 3 95:72 21
2. IHC Králové Písek "B" 12 8 1 3 140:38 17
3. HC Tábor "B" 15 7 1 7 70:103 15
4. Slavoj Český Krumlov "B" 13 4 1 8 52:102 9
5. HC Domažlice "B" 8 4 0 4 52:35 8
6. TJ Sušice 10 1 0 9 31:90 2

Skupina 28 – Vysočina II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dukla Jihlava "B" 14 12 1 1 133:49 25
2. SKMB Boskovice 16 12 1 3 123:80 25
3. HHK Velké Meziříčí 16 11 2 3 148:56 24
4. Náměšť nad Oslavou 15 4 1 10 102:99 9
5. HC Boskovice 13 1 1 11 29:108 3
6. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 14 0 2 12 72:215 2

Skupina 29 – Středočeská V

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Nymburský Lev 14 12 0 2 176:59 24
2. HC Rakovník "B" 15 11 1 3 135:50 23
3. HC Merkur Říčany "B" 14 11 0 3 118:38 22
4. HC Rytíři Vlašim "B" 14 9 2 3 111:55 20
5. HC Junior Mělník 15 5 2 8 52:72 12
6. TJ HC Jablonec nad Nisou "B" 14 5 1 8 83:138 11
7. HC Česká Lípa "B" 14 5 1 8 55:113 11
8. HC Lev Benešov "B" 15 3 3 9 68:105 9
9. HC Smíchov 1913 "B" 14 4 1 9 51:124 9
10. Hokejový klub Čáslav 15 1 1 13 38:133 3

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz