I naši hráči museli na kapačky, říká Luňák. A pořádně se opřel do Litoměřic!

Prostějovský generální manažer Jaroslav Luňák zaslal redakci Hokej.cz vyjádření k článku, ve kterém náš web informoval o rozsáhlé marodce Litoměřic během uplynulé čtvrtfinálové série prvoligového play off.

Litoměřice postihla o víkendu viróza, hráči měli horečky, průjmy a dokonce museli na výživové kapačky (více viz tento článek).

Na vítězi základní části bylo v zápasech v Prostějově znát, že něco není v pořádku – hráčům viditelně chyběla energie.

A do semifinále překvapivě letí Jestřábi!

„Dovolím si krátké vyjádření za náš klub, byť jsem se k této sérii vyjadřovat vůbec nechtěl," píše Jaroslav Luňák ve své reakci pro Hokej.cz.

„Musím reagovat na vyjádření našeho čtvrtfinálového soupeře, které je podle mého názoru velmi alibistické a snaží se snížit výkon našeho týmu, který vybojoval s vypětím všech sil téměř po dvaceti letech semifinále první ligy pro Prostějov," pokračuje majitel hanáckého klubu.

„Na naší straně podstoupilo výživové kapačky před třetím zápasem dvanáct hráčů."

„Jen pro úplnost informací, na naší straně podstoupilo výživové kapačky před třetím zápasem dvanáct hráčů," popisuje.

„Více než polovina týmu bojovala s virózou po celou dobu série, řada z nich nemohla do zápasu ani nastoupit," naráží na absenci útočníků Petra Beránka nebo Marka Švece.

„My jsme ale tyto trable nepotřebovali sdělovat veřejnosti. Schovávat se za virózu, která tým soupeře stejně jako náš tým výrazně zasáhla, ostatně přivezli jsme si ji z Litoměřic, je neseriózní a odpovídá úrovni projektu Dukla," dodává Luňák.

„Projekt Dukla je pro mě – a pevně věřím, že nejen pro mě – velkým zklamáním a rozhodně jedním z dalších omylů vedení ČSLH," tvrdí.

„Projekt Dukla je pro mě – a pevně věřím, že nejen pro mě – velkým zklamáním."

„Play off je boj a přináší řadu úskalí. Je dobře, že si tím naši „mladí reprezentanti“ prošli a může je to posunout zase dál (za oslovení „mladí“ se předem omlouvám hráčům Výtiskovi, Kracíkovi, bratrům Procházkům, Přikrylovi, Holému, Marcelovi, Sihvonenovi, Jíchovi, Válkovi a Královi), tedy myslím všechny ty ostatní, kteří proti nám nastoupili," vzkazuje Luňák.

A s ostrými výroky ještě nekončí.

„Závěrem bych chtěl vzkázat panu Brukovi: Nemluvte, prosím, o tom, že jste byli důstojným soupeřem. Trenér důstojného soupeře by si po prohrané sérii přišel podat ruce nejen s trenéry, ale i s hráči, jak je to v play off v České republice už pár let zvykem," opřel se do litoměřického kouče Davida Bruka.

„Bohužel toto není asi zvykem v Litoměřicích, které přitom významně finančně podporuje ČSLH a měly by být ve všech ohledech příkladem," mrzí Luňáka.

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz