Hvězdy ve Vrchlabí? Najednou přijela televize, vypráví Soukup. Číslo 46 má kvůli Rossimu

Foto: Anton Martinec, hcvrchlabi.cz

Hostem pondělního streamu na Instagramu Chance ligy byla vrchlabská opora Jakub Soukup. Mrkněte na záznam příjemného povídání.

Partneři Českého hokeje

Vysvětlil třeba to, proč vlastně před sezonou 2018/2019 opustil Chance ligu, byť si v ní udělal dobré jméno, a zamířil do druholigového Vrchlabí.

Vyprávěl o tom, jaké to bylo hrát v jednom týmu s prvoligovou legendou Jaroslavem Roubíkem a loni s Jaroslavem Bednářem či Petrem Sýkorou.

„Viděli jsme, jak se takovýhle hráči, hvězdy, když to tak řeknu, připravují. Viděli jsme, že jsou to stejní kluci jako my ostatní. Mohli jsme se s nimi bavit a udělat si srandu," uvedl Soukup. „Jo a Petra Sýkoru jsem cítil hlavně na tréninku, protože ty jeho střely..." usmál se.

„Zvedlo to zájem o Vrchlabí. Najednou přijela televize a natáčela nás v kabině. My jsme koukali, co se to vlastně děje. Lidi z toho měli radost, chodili se bavit na hokej nad uměním těhle kluků," dodal.

Došlo i na dotazy fanoušků. Jeden z nich se ptal, proč Soukup nosí číslo 46. „Nosí ji motocyklový závodník Valentino Rossi. A mě baví formule, motorky," vysvětlil. 

Co dalšího zaznělo na livestreamu? Tady je kompletní záznam rozhovoru ↓

Partneři HC Stadion Vrchlabí

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz