Hvězdná rozlučka! Do Edenu dorazí i Pastrňák, Pálffy nebo Ručinský

Foto: hc-slavia.cz

V srpnu se v Česku chystají hned čtyři velké exhibiční akce: v Litvínově, Brně, ve Žďáru nad Sázavou a 24. srpna v Praze, kdy se v Edenu s kariérou slavnostně rozloučí slávistické ikony Marek Tomica s Jaroslavem Bednářem.

V exhibičním utkání se proti sobě postaví legendy Slavie a výběr hvězd. Sešívaný dres opět obléknou Tomáš Hertl, Roman Červenka, Tomáš Vlasák, Michal Sup nebo Pavel Kolařík. Zahraje si také fotbalista Vladimír Šmicer a na střídačce bude stát Richard Farda.

Účast na rozlučce slávistických ikon dále přislíbili třeba David Pastrňák, Martin Ručinský, Petr Nedvěd, Žigmund Pálffy, Ľubomír Višňovský, Petr Čajánek, David Výborný či Petr Sýkora.

„Přijďte, bude se na co koukat. Těšíme se na vás!" vzkazuje Pastrňák, jenž si o týden dřív střihne podobně nabitou akci ve Žďáru nad Sázavou.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Slavia Praha (@hcslavia)

„Chceme s Márou zavzpomínat na úspěšná léta ve Slavii, takže zveme hráče, kteří tu s námi tehdy působili," popisuje Bednář v rozhovoru pro hc-slavia.cz. „Proti nám nastoupí kluci, se kterými jsme hráli nebo se s nimi dobře známe. Mohla by to být povedená show a taková hezká tečka za mojí a Markovou kariérou.”

Rozlučka se měla původně konat už před rokem, kvůli covidu se ale posunula na letošek – utkání začne ve středu 24. srpna od 18:00 v pražském Edenu. Vstupenky jsou stále v prodeji (ZDE). 

„Přijďte, bude se na co koukat. Těšíme se na vás!"

„Věřím, že do Edenu dorazí hodně fanoušků a společně s námi zavzpomínají na úspěšné roky, které jsme tady prožili," přeje si Tomica, který stejně jako Bednář ukončil kariéru po sezoně 2020/2021. „Myslím si, že se nám povedlo přivést zajímavá jména a lidi se určitě nebudou nudit.”

Potvrzená jména v sestavách

HC Slavia Praha: Jaroslav Bednář, Marek Tomica, Tomáš Hertl, Roman Červenka, Tomáš Vlasák, Michal Vondrka, Pavel Kolařík, Michal Sup, Tomáš Žižka, Jan Novák, Vladimír Šmicer, Petr Jelínek, Vladimír Růžička mladší, David Štich, Jiří Vašíček, Martin Altrichter, Lukáš Hronek. Trenér: Richard Farda.

Výběr Hvězd: David Pastrňák, Martin Ručinský, Petr Nedvěd, Žigmund Pálffy, Ľubomír Višňovský, Petr Čajánek, Jaroslav Modrý, Miloslav Gureň, Petr Sýkora, Jaroslav Hlinka, David Výborný, Petr Ton, Viktor Hübl, František Lukeš, Roman Kukumberg, Petr Tatíček, Zdeněk Toužimský, Horst Siegl, Jiří Novotný. Trenér: František Výborný.

Foto: hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz