Huf a další zlínští hráči pomůžou Přerovu. Sokolov má Martina Janduse

Foto: hcsparta.cz

Přerov čeká po karanténě první utkání v sezoně, stále ale nebude mít k dispozici několik opor. Nejen kvůli zranění, ale i kvůli pokračující karanténě u některých hráčů.

O Kapku lepší hokej

V zápase s Kolínem tak budou chybět třeba brankář Ondřej Kacetl, obránce Josef Hrabal nebo útočníci Jan Süss s Jakubem Svobodou.

Přerovské vedení tak narychlo skládalo sestavu.

Pomohl partnerský Zlín: za Zubry totiž nastoupí gólman Daniel Huf, zadák Jan Dluhoš a mladý forvard Vojtěch Dobiáš.

Huf s Dobiášem měli během přípravy skvělou formu, Dluhoš už má zkušenosti z první ligy i mládežnických akcí.

Utkání Přerova s Kolínem můžete od 17:00 sledovat živě na HokejkaTV.

Nové tváře hlásí díky partnerským klubům v extralize také Sokolov. Už v minulém kole za Baník nastoupili obránci Michal Houdek (Plzeň) s Dalimilem Mikyskou (Karlovy Vary). Oba jsou v sestavě i pro sobotní utkání v pražském Edenu.

Za Sokolov navíc poprvé nastoupí sparťanský brankář Jakub Neužil, obranu potom vyztuží Martin Jandus. A ten už má v Chance lize status hvězdy! 

Překvapí dnes Baník Slavii a přidá třetí vítězství? Připomínáme, že Sokolov zatím vede tabulku: porazil Havířov a deklasoval Litoměřice.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz