Hudeček po konci v Porubě míří do Havířova, AZet opouští 18 hráčů

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Útočník Jan Hudeček po konci v Porubě pokračuje v Chance lize, na spolupráci se dohodl s nedalekým Havířovem. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Fanshop národního týmu

26letý hokejista se vrací do známého prostředí, havířovský dres oblékal už v sezonách 2015/16 a 2017/18. Nyní s tamním vedením podepsal roční smlouvu s následnou opcí.

Jan Hudeček se přesouvá do AZetu po třech letech strávených u rivala z Poruby. Za RT TORAX sehrál v Chance lize dohromady 121 zápasů, nasbíral v nich 85 bodů (33+52).

V uplynulé sezoně přispěl k historicky nejúspěšnější sezoně klubu, k 18 bodům (4+14) ve 23 duelech základní části přidal dalších osm bodů (3+5) v 11 vyřazovacích bojích.

Teď se k lepším výsledkům pokusí pomoct Havířovu, jenž má po nepovedeném ročníku, kdy se neprokousal ani mezi dvanáctku postupujících do play off, co napravovat.

Slezský klub už oznámil jména hráčů, kteří nebudou v Havířově pokračovat. I s Martinem Adamským, který se rozhodl ukončit kariéru, je jich neuvěřitelných osmnáct...

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz