Hrozivý pád! Jarůšek opouštěl led na nosítkách a zamířil do nemocnice

9. října 2018, 22:19

Adam Bagar

Hokejisté Sparty ukázali proti Energii parádní obrat z 0:2 na 5:2, v závěru střetnutí však přišli o Richarda Jarůška. Útočník pražského týmu opouštěl O2 arenu na nosítkách.

HokejkaTV

Na světelné kostce svítil čas 57:45, když najednou aréna úplně ztichla. Jarůšek se v souboji opřel do Martina Rohana a narazil v plné rychlosti hlavou na mantinel. Sudí Roman Svoboda věděl, že je zle, přerušil hru. Na led museli lékaři a nakonec i nosítka.

„Když jsem k němu jel, vypadal, že je relativně v pohodě. Klečel na kolenou, samozřejmě měl ale bolesti. Pak, když už ležel, jsem si všiml, že má krev u nosu. Nic lehkého to asi nebude, ale věřím, že bude zdravý. A v pořádku,“ přeje si kapitán Petr Vrána.

Richard Jarůšek zamířil hned na vyšetření do nemocnice. „Nejsem lékař, ale má pohmožděný nebo naražený krk, páteř... Před odjezdem mluvil, hýbal rukama, byl ve stabilizovaném stavu. Ale je potřeba hlubší vyšetření,“ hlásí asistent Jaroslav Nedvěd.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz