Hrala v Chomutově končí, dva Piráti pomůžou ve druhé lize

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Po odchodu Taylera Thompsona se Piráti loučí s dalším útočníkem, trenérský štáb už nebude moct využít služeb Kryštofa Hraly. Klub to uvedl na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Jednadvacetiletý forvard byl jedním z těch, kteří si v létě vybojovali smlouvu v rámci zkoušky. Martinu Štrbovi a spol. se jeho výkony líbily, ostatně za šest přípravných duelů dokázal zapsat čtyři body za jednu trefu do černého a navrch tři asistence.

„V soutěži ale Kryštof úplně nenavázal na výkony z přípravy. Společně jsme hledali řešení, jak ho nastartovat. Jednání nakonec vyústila ve vzájemnou dohodu o ukončení spolupráce,“ říká sportovní manažer chomutovského klubu Vladimír Hudáček.

Kryštof Hrala stihl za Piráty sehrát jedenáct ostrých utkání. Na ledě strávil průměrně necelých osm minut, do statistik zaznamenal tři body za gól a dvě nahrávky a čtyři kladné body v hodnocení účasti na ledě při vstřelených a obdržených brankách.

M. Svoboda pomůže Příbrami a Tupý Bílíně

Zatímco Hrala se loučí, další dva Piráti si v rámci střídavých startů zahrají ve druhé lize. Matyáš Svoboda pomůže Příbrami a Jiří Tupý Bílině. „Zatím nehráli úplně podle našich představ, proto jim chceme dát prostor, aby byli víc na ledě,“ hlásí Hudáček.

Soupiska Pirátů Chomutov 

Brankáři:
Martin Altrichter mladší, Richard Běhula, Dominik Pavlát.

Obránci:
Lukáš Blaha, Radek Havel, Jiří Kurka, Viktor Lang, Tomáš Pařízek, Martin Rýgl, Vít Seemann, Jakub Štochl, Jakub Šuráň, Dominik Tejnor, Daniel Zeman, Dušan Žovinec.

Útočníci:
Miroslav Dani, Jakub Doktor, Nicolas Hlava, Jakub Chrpa, Jakub Jaroš, Lukáš Klíma, Josef Koláček, Darby Llewellyn, Tomáš Pitule, Jan Rudovský, Jakub Sklenář, Petr Stloukal, Filip Suchý, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Marek Tomica, Jiří Tupý, Jakub Veselý, Stanislav Vrhel.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz