Hrachovina vs. nejlepší český gamer. Kolik to skončilo?

Foto: esporthokej.cz

Liberecký brankář Dominik Hrachovina vyzval ve hře NHL 20 jednoho z nejlepších evropských gamerů a člena esport sekce Bílých Tygrů – Adama ”Dzouviho" Menšíka. Utkání podle očekávání ovládl ”Dzouvi", se slovy chvály na konto soupeře ale nešetřil.

partneři českého hokeje

Utkání mělo jasný průběh. Od začátku tahal profesionální hokejista za kratší konec, celkově z toho byla výhra 9:1 pro St. Louis, za které Adam Menšík hrál. 

Jak se líbil zápas Dominiku Hrachovinovi, který si vybral Dallas Stars? „Bylo to zajímavé, ale puku jsem si moc neužil. Byla to hra kočky s myší. Já vyhrál alespoň v bitkách," pochlubil se částečným úspěchem brankář Liberce. „Nikdy jsem nehrál proti nikomu lepšímu, tohle byl úplně jiný level," dodal pětadvacetiletý hokejista. 

V čem byl podle něj největší rozdíl? „Úplně ve všem," směje se. „On ale hlavně umí skvěle bránit, já se k němu pořádně ani nedostal," svěřil se Hrachovina. „Co bych udělal jinak, abych uspěl? Asi bych to zabetonoval a spoléhal na brejky. Gólman by navíc musel mít den. Je to ale těžký, když v tom má někdo takové dovednosti," uvažuje liberecký brankář. 

Foto: esporthokej.cz

Na otázku, jestli Adama výkon Hráška překvapil, se nám dostalo jasné odpovědi: „Ano. Ze začátku jsem nevěděl, co od něho čekat. Určitě ukázal, že to není žádný nováček," zmínil se jeden z nejlepších hráčů NHL v Evropě.

A co přesně se mu líbilo na výkonu soupeře? „Hrál dobře do obrany. Nebylo to určitě nic lehkého. Měl mnoho šancí, takže to mohlo klidně skončit menším rozdílem," hodnotí Dzouvi hru Hrachoviny. 

Adam Menšík dokáže v zápasech Esport hokejové ligy porážet soupeře i vyšším rozdílem. Nastává tedy otázka, jestli by se Hrachovina uchytil i v této soutěži. „O tom nemám pochyb, neztratil by se. Pokud by měl k dispozici nějaký lepší tým, určitě by některým zavařil," chválí svého soka Menšík. 

Záznam z utkání může vidět ZDE

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz