soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | Olympiáda dětí a mládeže | Zlínský kraj | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže – sk. B | Zlínský kraj | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD | MD Zlín | 7 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – V | MD Zlín | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELMD – 2. část – sk. B | MD Zlín | 6 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM U14 | Výběr 14 Východ | 4 | 0 | 0 | 0 | -7 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 I | Výběr 14 Východ | 2 | 0 | 0 | 0 | -4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 II | Výběr 14 Východ | 2 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2018-2019 | ELIOD ELD | D Zlín | 36 | 2 | 14 | 16 | -13 | 31 | 44 | 12 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – V | D Zlín | 18 | 2 | 9 | 11 | -5 | 20 | 25 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – 2. část – B | D Zlín | 18 | 0 | 5 | 5 | -8 | 11 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – play off – B | D Zlín | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 | Zlínský kraj | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 – sk. A | Zlínský kraj | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U15 | Výběr 15 Východ | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2019-2020 | ELIOD ELD | D Zlín | 40 | 5 | 11 | 16 | 2 | 44 | 42 | 30 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Východ | D Zlín | 18 | 1 | 4 | 5 | 4 | 21 | 17 | 20 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – o pořadí v play off | D Zlín | 22 | 4 | 7 | 11 | -2 | 23 | 25 | 10 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | ELD | D Zlín | 6 | 2 | 2 | 4 | 5 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||||
ELD – Východ | D Zlín | 6 | 2 | 2 | 4 | 5 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||||
2021-2022 | DHL ELJ | J Zlín | 45 | 1 | 8 | 9 | -10 | 28 | 38 | 22 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
DHL ELJ – z. č. | J Zlín | 33 | 1 | 4 | 5 | -4 | 21 | 25 | 16 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – o účast v play off A | J Zlín | 12 | 0 | 4 | 4 | -6 | 7 | 13 | 6 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Baráž o extraligu | PSG Berani Zlín | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
CHANCE LIGA | PSG Berani Zlín | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
CHANCE LIGA – play off | PSG Berani Zlín | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2. liga | Hokej Vyškov | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2. liga – Východ | Hokej Vyškov | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ | J Zlín | 52 | 7 | 37 | 44 | 3 | 50 | 47 | 34 | 2 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
2023-2024 | DHL ELJ | J Zlín | 53 | 1 | 11 | 12 | -10 | 38 | 48 | 16 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
DHL ELJ – Východ | J Zlín | 26 | 0 | 6 | 6 | -8 | 18 | 26 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – O účast v play off | J Zlín | 27 | 1 | 5 | 6 | -2 | 20 | 22 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL ELJ – play off | J Zlín | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Baráž o extraligu | 1 klub | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
CHANCE LIGA | 1 klub | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2. liga | 1 klub | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
DHL extraliga juniorů | 1 klub | 154 | 9 | 58 | 67 | -16 | 119 | 135 | 74 | 2 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga dorostu | 1 klub | 85 | 9 | 28 | 37 | -5 | 88 | 93 | 42 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 7 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM | 2 kluby | 6 | 0 | 0 | 0 | -9 | 1 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 |
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | Reprezentace 16 (celá sezona) | Česko 16 | 5 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 16 – příp. | Česko 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj čtyř v Göteborgu – 16 | Česko 16 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 8 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj pěti v Ängelholmu – 20 | Česko 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj pěti v Popradě – 20 | Česko 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Reprezentace 19 (celá sezona) | Česko 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj pěti v Porubě – 20 | Česko 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Reprezentační zápasy mládeže | 16 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz