Hovi se vrací do Brna! Na Kometě jsem zažil nejkrásnější atmosféru, hlásí

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

Úvodní osmifinálovou bitvu mezi Kometou a Tapparou bude v DRFG Areně sledovat speciální host, který za oba kluby dřív hrál. Do Brna se vrátí finský brankář Sasu Hovi!

HokejkaTV

„Koupil jsem si letenky a přiletěl už v pondělí večer. Bude pěkné být zase v Rondu a sledovat tam své oblíbené kluby,“ září na facebookové stránce HC Kometa Brno někdejší brankář, jenž v Tampere hokejově vyrůstal a v Brně odchytal za tři sezony 121 zápasů.

Na extraligu stále moc rád vzpomíná. „Na Kometě jsem zažil nejkrásnější atmosféru v životě. Na to se nedá zapomenout,“ zasní se Sasu Hovi, jenž patřil k velkým oblíbencům brněnského publika. Symbióza mezi fanoušky a gólmanem Komety fungovala skvěle.

„Už když jsem šel do Brna, tak jsem věděl, že tam bude skvělé publikum. A já jsem právě potřeboval pomoc od diváků. Vždycky jsem chytal s emocemi, s adrenalinem. Věděl jsem, že tohle dostanu. Bylo to krásné,“ hlásil dřív lámanou češtinou pro hokej.cz.

Sasu Hovi věří, že také v úvodním osmifinálovém zápase Komety s Tapparou bude svědkem parádní atmosféry. „Doufám, že bude plný stadion, ať můžu ukázat kamarádům z Finska, jak se v Brně výborně fandí,“ přeje si Hovi, který v 31 letech ukončil kariéru.

Z bývalého brankáře Vsetína či Znojma je podnikatel. Začínal se sportovním oblečením, pak stál u zrodu portálu ProSportJob.com, který pomáhá sportovcům hledat práci. Kromě toho se motá kolem inline hokeje, v roce 2014 vychytal Finům dokonce zlato.

Foto: Stanislav Souček

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz