Houdek se Kvapilovi omluvil. To jsi mě nezranil ty, odpověděl mu

Foto: Juliana Zash, hcsparta.cz

Disciplinárka jednala rychle. Mladý plzeňský bek Michal Houdek už poznal trest za své řádění na Spartě, indiáni se bez něj musejí obejít v nejbližších dvou extraligových utkáních.

HokejkaTV

Houdek nejdřív v přerušené hře zbytečně krosčekoval Marka Kvapila, pak zbušil Jana Piskáčka. Sparťanský zadák v roli mstitele tvrdě narazil, se zakrváceným obličejem musel do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Nedohrál ani zkušený útočník.

„Mrzí mě, že jsem zákrok vedl takovou silou."

Bitku šéf disciplinárky Viktor Ujčík neřešil, devatenáctiletý bek pyká za krosček. „Trest dvou utkání přijímám a vezmu si z toho ponaučení. Mrzí mě, že jsem zákrok vedl takovou silou," říká Michal Houdek, jenž už se zkušené sparťanské posile omluvil.

„Sehnal jsem si telefonní číslo a napsal mu zprávu s přáním, ať je brzy fit. Marek mi odpověděl obratem s tím, že děkuje a že jsem ho nezranil já. Nicméně moje přání jeho brzkého zotavení stále platí," líčí plzeňský mladík, který mezi elitou debutoval.

Premiéru si nejspíš představoval jinak, už po dvaceti sekundách na ledě musel předčasně pod sprchy s málo vídanými 39 trestnými minutami. Nyní navíc s jistotou nenastoupí v nejbližších dvou extraligových utkáních, s Litvínovem a v Hradci Králové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz