Hořava končí! Boleslav má jasno o trenérském složení pro příští ročník

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Už krátce po čtvrtfinálovém vyřazení s Libercem zná Mladá Boleslav složení trenérského štábu pro příští extraligovou sezonu 2019/20, oznámila jej na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Bruslaři se po dvou zpackaných sezonách zvedli. Dobře nezačali ani tu letošní, ale nakonec se přes předkolo prokousali do čtvrtfinále, kde od třetího utkání zatápěli Liberci. Přes prohru 1:4 na zápasy mohou být s uplynulým ročníkem vcelku spokojeni.

„Během několika měsíců dokázali udělat s týmem neuvěřitelný pokrok, patří jim velký dík."

Výraznou zásluhu na tom má trenérské trio Miloslav Hořava, Radim Rulík a Pavel Patera, které přišlo k týmu v polovině října. „Během několika měsíců dokázali udělat s týmem neuvěřitelný pokrok, patří jim velký dík," uvedli zástupci klubu v prohlášení.

Ti samozřejmě měli zájem, aby trenéři působili ve stejném složení i v nadcházející extraligové sezoně 2019/20, ale nakonec tomu tak nebude. „Osobní rozhodnutí Miloslava Hořavy nás nutí pozměnit plány," oznámilo vedení konec zkušeného trenéra.

Bruslaře povedou Radim Rulík s Pavlem Paterou

Bruslaře tak povedou Radim Rulík s Pavlem Paterou. „Tento post si zasloužili svým přístupem a odvedenou prací v uplynulém ročníku," dodal klub s tím, že hráči teď absolvují osobní pohovory a na letní přípravu se sejdou na začátku května.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz