Hollweg hlásí návrat na plzeňský led, vhodí úvodní buly. Larionov v Pardubicích

Foto: iSport.cz

Úvodní zápas plzeňských hokejistů proti Liberci zpestří přítomnost amerického útočníka Ryana Hollwega, jenž vhodí čestné úvodní buly, stejně jako legendární Igor Larionov v Pardubicích.

Plekanec Chance liga

Vousatý bojovník sice v dubnu na západě Čech prodloužil smlouvu, jenže nakonec nezahájil ani letní přípravu. Proti byly vážné zdravotní problémy, které mu nedovolily dál pokračovat. Plzeňské vedení se muselo s někdejším útočníkem NHL rozloučit.

Ryan Hollweg přišel k indiánům v létě 2012 a za pět sezon zapsal 200 startů, 18 bodů (11+7) a 467 trestných minut. Teď se na plzeňský led vrací, vhodní čestné úvodní buly utkání prvního kola s Libercem a užije si ještě jednou bouřlivý potlesk fanoušků.

Ryan Hollweg bavil fanoušky nejen bitkami...

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

...ale občas i svými hudebními vystoupeními

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Zajímavá osobnost vhodí úvodní buly také v Pardubicích, které od 18 hodin hrají s Vítkovicemi. Nový ročník tam odstartuje dvojnásobný olympijský vítěz, čtyřnásobný mistr světa, vítěz Kanadského poháru či trojnásobný vítěz Stanley Cup Rus Igor Larionov.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz