Holland pokračuje v Dynamu, s vedením klubu uzavřel novou smlouvu

Foto: hcdynamo.cz

Dvě poslední sezony strávil na východě Čech, Rhett Holland bude nastupovat za Dynamo i nadále. Nejlepší pardubický bek v baráži podle hodnocení účasti na ledě při vstřelených a obdržených brankář vybojoval novou smlouvu. Informují o tom stránky Dynama.

HokejkaTV

„Rozhodli jsme se prodloužit spolupráci s Rhettem Hollandem, protože nás přesvědčil, že patří do našeho kádru. Rhett je typem obránce, který se v extralize příliš neobjevuje. Je důrazným a tvrdým zadákem, pomohl nám zejména v závěru sezony,“ uvedl pro klubový web generální manažer Dušan Salfický.

Holland přišel do Pardubic před dvěma lety, předtím hrál univerzitní soutěž NCAA a také nižší zámořskou ECHL. Během uplynulé sezony absolvoval za Dynamo 48 extraligových utkání, vstřelil v nich dvě branky a přidal stejný počet asistencí.

Foto: hcdynamo.cz

Holland byl hodně vidět v baráži, kde v 10 zápasech zaznamenal dvě nahrávky a především 11 plusových bodů. „Rhett je stále perspektivním hráčem pro naši nejvyšší soutěž, vytvořil velmi stabilní obrannou dvojici s Oscarem Eklundem. Jsem rád, že oba tito hráči, kteří jdou příkladem i svým charakterem, u nás pokračují," připomněl Salfický.

Důrazný bojovník se v průběhu ročníku čtyřikrát představil také v barvách prvoligového Prostějova, možnost dál nastupovat za Dynamo vítá. „Jsem velmi šťastný, že jsem mohl s Dynamem podepsat nový kontrakt. Tento klub pro mě mnoho znamená. Fanoušci jsou ti nejlepší, před kterými jsem kdy hrál. Už se nemohu dočkat nové sezony. Věřím, že pro Dynamo bude úspěšná,“ řekl klubovým stránkám po podpisu nového kontraktu.

Foto: Facebook LHK Jestřábi Prostějov

Aktuální soupiska Dynama pro sezonu 2019-20

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Milan Klouček.

Obránci:
Martin Bučko, Oscar Eklund, Rhett Holland, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Marek Trončinský, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Miloš Bubela, Marek Hovorka, Denis Kindl, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Rostislav Marosz, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Tomáš Vondráček.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz