Hokejová tombola v Litoměřicích: Aničku podpořil i Jan Koller

Foto: HC Stadion Litoměřice

Hokejová tombola nyní pomáhala v Litoměřicích v rámci charitativního zápasu Chance ligy domácího týmu s Českými Budějovicemi. Fanoušci mohli přispět nejen do připravených kasiček, ale také zakoupením tiketu do Hokejové tomboly 50:50.

HokejkaSHOPvanoce

Každý, kdo si zakoupil tiket, byl zařazen do slosování. Půlku vybrané částky mohl získat vylosovaný výherce, druhá část byla určená na nákup plošiny pro hendikepovanou Aničku, která se postarala i o úvodní vhazování. Celkově se vybralo krásných 18 700 Kč. Polovinu, tedy 9 350 korun, vyhrál pan Václav Rubeš. Peníze ale hned věnoval Aničce, která tak získala celou vybranou částku. Panu Rubešovi i všem, kteří Aničku podpořili patří velké poděkování. Mezi ně se zařadil i slavný fotbalista Jan Koller, jenž si tiket hokejové tomboly 50:50 na stadionu také zakoupil.

Příspěvek na plošinu pomůže Aničce, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, překonávat náročné schody na cestě nejen do základní školy, ale i za oblíbeným sportem. Anička je totiž nesmírně šikovná a závodí i na handbiku.

Fotografie

Foto: HC Stadion Litoměřice

Foto: HC Stadion Litoměřice

Jan Koller čeká na svůj tiket Hokejové tomboly

Jan Koller čeká na svůj tiket Hokejové tomboly | Foto: HC Stadion Litoměřice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz