Hokejová tombola byla i u oslav 110 let českého hokeje!

Foto: Karel Švec, Český hokej

9. listopadu 2018, 14:11

hokej.cz

Téměř 10 000 diváků fandilo ve čtvrtek 8. listopadu v Tipsport areně nejen české hokejové reprezentaci při utkání se Švédskem v rámci Karjala Cupu, ale také si náležitě užili atmosféru oslav 110 let českého hokeje. O čestné buly se postarali prezident IIHF René Fasel a legendární útočník Jaromír Jágr, v hledišti nechyběli ani další hokejové legendy.

Nový fanshop

Český tým sehrál se Švédskem atraktivní zápas, ale bohužel nebyl vítězný. Češi prohráli 2:3. Diváci si ale i tak přišli na své. A jedna fanynka bude na toto utkání obzvláště vzpomínat. Slečna Zdeňka si totiž zakoupila tiket do hokejové tomboly a vyhrála! Zdeňka je věrnou hokejovou fanynkou. Naposledy byla v dubnu na přípravném zápase před MS se Švýcarskem v Příbrami. Tam to Zdeňce ještě nevyšlo i když si zakoupila tři tikety. V Tipsport areně jí stačil jeden tiket k výhře 21 250 Kč. Gratulujeme!

Celkově se v hokejové tombole vybrala částka 42 500 Kč. Polovina udělala radost slečně Zdeňce a druhá polovina půjde na projekt Tipsport pro legendy, který podporuje bývalé hokejové hvězdy.

Děkujeme všem fanouškům za výbornou atmosféru i podporu hokejové tomboly 50:50.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz