Hokejová tombola 50:50

Foto: hc-kometa.cz

12. září 10:55

hokej.cz

Koupit si na stadionu tiket za 50 korun a vyhrát až 50.000 Kč, proč ne?! Nejvyšší výhra v loňské sezoně padla na stadionu HC Kometa Brno a pan Jaroslav si odnesl krásných padesát tisíc korun. A vyhrávat můžete i letos.

NHL 20

Do Hokejové tomboly se můžete zapojit nejen na extraligových stadionech v Brně, Liberci, Olomouci, Pardubicích, pražské Spartě, Třinci, Vítkovicích, Zlíně a nově i v Kladně, ale také v rámci zápasů Chance ligy ve Vsetíně a také Litoměřicích. Všechny potřebné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz.

Za loňskou sezonu se celkem v rámci Hokejové tomboly 50:50 vybralo téměř 5 a půl milionů korun, které si rovným dílem rozdělili fanoušci a kluby. Prodáno bylo přes sto tisíc tiketů!

Z klubů si v třetí sezoně Hokejové tomboly 50:50 nejlépe vedl tým Bílí Tygři Liberec, kde si fanoušci zakoupili tikety v celkové hodnotě přes 1,2 milionu korun. Druhou příčku obsadila brněnská Kometa a třetí Oceláři z Třince. Za zmínku stojí i čtvrtá příčka nováčka v Hokejové tombole VHK ROBE Vsetín, kde na podporu mládeže putovalo díky fanouškům 366 050 Kč. Děkujeme všem, kteří zakoupením tiketu podpořili především hokejovou mládež.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz