Hokejová tombola 50:50 startuje do své třetí sezony!

14. září 2018, 14:35

hokej.cz

Koupit si na stadionu tiket za 50 korun a vyhrát 41 275 korun, proč ne?! Toto se povedlo fanouškovi Pavlovi v Brně. Vyhrát můžete i vy a to až 50 tisíc korun. Za loňskou sezonu se celkem v rámci Hokejové tomboly 50:50 vybralo téměř 5 milionů korun, které si rovným dílem rozdělili fanoušci a kluby. Prodáno bylo neuvěřitelných 98 277 tiketů! Děkujeme všem, kteří zakoupením tiketu podpořili především hokejovou mládež.

HokejkaTV

Z klubů si v druhé sezoně Hokejové tomboly 50:50 nejlépe vedl tým HC Oceláři Třinec. Fanoušci si jen v Třinci zakoupili tikety v celkové hodnotě téměř 1 milionu korun. Polovinu částky klub předal Nadačnímu fondu Oceláři, druhá se rozdělila na výhrách mezi fanoušky. Druhou příčku obsadili Bílí Tygři Liberec, kteří vybrali na mládežnické turnaje přes 450 tisíc korun, a třetí HC Kometa Brno, kde Nadační fond Kometa získal 293 400 korun.

I v této sezoně stačí přijít na hokej, koupit si tiket, fandit a vyhrát. Čím více fanoušků si koupí u kamelotů libovolný počet tiketů, tím vyšší je výhra. Stále platí, že výherce získá minimálně 5 tisíc korun. Druhá polovina z vybrané částky jde přímo klubu!

Všechny potřebné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Pravidla, kompletní přehled, kolik vyhráli fanoušci včetně nejvyšších výher, nebo částky, které získaly díky Hokejové tombole kluby a projekty, jež fanoušci zakoupením tiketu podporují. Garantem projektu je společnost Tipsport.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz