Soutěž o 10 vstupů do Síně slávy českého hokeje

Přemýšlíte, kam se zajít o prázdninách podívat? Máme pro vás parádní tip. Pojďte prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžete vidět. Ale nebude to zadarmo, musíte totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíte – musíte odpovědět správně na soutěžní otázky.

Soutěžit budeme až do příští středy, tak hodně štěstí!

Termín soutěže

Soutěž probíhá na webu od 17. 7. 2019 do 24. 7. 2019 do 12 hodin. Vyhlášení výherců proběhne do následujícího pátku na webu Hokejka.cz.

Pravidla soutěže

Soutěžící musí správně odpovědět na všechny soutěžní otázky. V případě více shodných správných odpovědí rozhodne o výhercích los. Výherci vyhrají vždy 2 vstupenky do Síně slávy českého hokeje. Tedy celkově 5 výherců po 2 vstupenkách.

Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící svým zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky. Další zásady užívání dat najdete na webu.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena