Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

David Pastrňák má za sebou úžasnou sezonu, jíž chyběla pouze tečka v podobě vyhraného 7. utkání finále Stanley Cupu. K 81 bodům v základní části NHL přidal v play off 19 a podruhé v řadě tedy dosáhl na stovku. Po konci sezony navíc potřetí v řadě převzal ocenění pro nejlepšího českého hokejistu – Zlatou hokejku. A právě při předání trofeje se mi podepsal na speciální miniplakáty.

Nyní můžeš jeden z pěti vyhrát! Jako vždy jen musíš prokázat své hokejové vědomosti a mít také trošku štěstí.

Do soutěže můžeš vstoupit ZDE.

Pro účast v soutěži je nutné být registrovaným členem komunity Hokejka.cz. Případná registrace je bezplatná.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV