Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Radko Gudas se s ničím moc nepáře. Umí hrát do těla a jeho tvrdé hity mnohdy zvedají diváky ze sedadel. V noci byl řízný obránce znovu v akci. V utkání Philadelphie proti Buffalu se český borec stihl dvakrát porvat a v 57. minutě ostrým zákrokem srazil k zemi centra Daniela Catenacciho.

Zbývaly necelé čtyři minuty do konce utkání, ve kterém Flyers vedli nad Buffalem jasně 5:1. Mladík Daniel Catenacci se ve svém třetím zápase v NHL rval o puk ve středním pásmu, a pak to přišlo. Bum!

Dvaadvacetiletého kanadského mladíka smetl český kamion s espézetkou Gudas. Útočník Sabres zůstal otřesený ležet blízko středového kruhu. Na kladenského odchovance okamžitě vystartovali hráči Buffala. Nejaktivnější Jake McCabe sundal rukavice a krátká bitka byla na světě. Padlo pár ran na obou stranách a oba rváče od sebe museli oddělit až rozhodčí.

Pětadvacetiletý nesmlouvavý obránce za dvě bitky a faul na Catenacciho vyfasoval 17 trestných minut a jeho zákrokem na mladého Kanaďana se bude zřejmě zabývat také disciplinárka NHL.

"Není pochyb, že šlo o zákeřný úder do hlavy. Věřím, že vedení NHL zákrok prozkoumá a Gudase potrestá," řekl kouč Buffala Dan Bylsma. Marcus Foligno dokonce označil českého bijce za idiota.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV