Hokejka news

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

Ve sobotu 11. a neděli 12. května 2019 se bude v Brně v hokejových halách za Lužánkami konat 1. ročník Mezinárodního turnaje fanoušků v ledním hokeji. Tento turnaj navazuje na několikaletou tradici turnajů fanoušků v ledním hokeji, které se v Brně pořádaly. Brněnský tým Fan klubu HC Kometa Brno turnaj v minulosti pětkrát vyhrál a rozhodl se proto vyzvat k porovnání sil zahraniční hokejové týmy hokejových fanoušků. Do Brna Holanďané, Ukrajinci nebo Slováci.

Do turnaje se zapojí i Česká hokejová reprezentace neslyšících.

Turnaj Fanoušků v ledním hokeji není jen sportovní událostí, má i společenský přesah. Stejně jako v předchozích turnajích bude nedílnou součástí Turnaje charitativní sbírka pro Kubíka Bačkovského.

Přejeme si, aby tento Turnaj byl úspěšný a aby si ho všichni účastníci a diváci co nejvíc užili a zahraniční týmy poznaly nejen krásy města Brna a Jižní Moravy, ale taky nasály hokejovou atmosféru, která ve městě pod Špilberkem panuje.

Akce se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Informace

 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Bruno, República Tcheca ?? | #brno #czechrepublic #travel

Příspěvek sdílený Acrísio C. de Melo (@acrisioc.demelo),Kvě 9, 2019 v 10:37 PDT

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV