Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Kteří hráči mohou být s výkony v novém roce spokojení? Na kterém brankáři si nájezdníci vylámají zuby? A co by měli zlepšit v Zlíně? Vítáme vás u dalšího dílu extraligové Třídy a bídy!

Třída

Pravou nohou do nového roku
Kdo vstoupil pravou nohou do nového roku? Nejvíce bodů v roce 2021 zaznamenali liberecký Jaroslav Vlach (7+4) a brněnský Martin Zaťovič (3+8), následovaní devítibodovými Řepíkem, Lencem, Lukešem, Muellerem a Klepišem.

Kanaďan táhne Pardubice
Anthony Camara se s 24 body dělí o místo nejproduktivnějšího hráče Pardubic. Útoku pomáhá jak ve střelbě (28. místo ve střelách ze slotu), tak v nahrávkách na střely spoluhráčům (2. místo v přihrávkách na střely ze slotu). V novém roce zařadil ještě vyšší tempo, v posledních sedmi zápasech nasázel dokonce šest gólů.

Nájezdový mág Novotný
Proti karlovarskému Filipu Novotnému to mají střelci soupeře opravdu těžké. Brankář Západočechů čelil v letošní sezoně 19 samostatným nájezdům a 15 z nich chytil!

Bída

David Musil čeká na gól
Třinecký obránce nikdy nepatřil k ofenzivním tahounům, v loňské sezoně si ve 48 utkáních připsal 12 bodů (1+11). Výrazně se do statistik nezapisuje ani v letošním ročníku, v němž však v jednom ohledu „vede” celou extraligu. Je totiž s hráčem s největším počtem střel na branku (57), který stále čeká na gól.

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Ve Zlíně mají co zlepšovat
O tom, zda se týmu bude dařit, rozhoduje především to, zda dokáže dlouhodobě přestřílet soupeře při hře 5 na 5. V tomto ohledu zaostává Zlín, jehož poměr vyslaných a inkasovaných střeleckých pokusů ze slotu činí pouhých 39,1 procent. Nejhůře jsou na tom útočníci Jan Václavek (19 %) a Matěj Sebera (28,6 %).

Olomoucké přesilovky
11,89 % a nejnižší úspěšnost v extralize. Olomouckým hokejistům se při početních výhodách opět nedaří, v nejvyšší soutěži jsou poslední. Dokážou se ještě zlepšit, aby opět neskončili na chvostu jako v loňské sezoně?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV