Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Vsetín bude ve středu čelit vyřazení. Jenže... Musí najít recept na ruského brankáře Maxima Žukova, který v play off chytá parádně. Třeba rozhodne veterán Radim Kucharczyk.

Třída

Kucharczyk zapnul play off mód
Radim Kucharczyk v základní části až tolik produktivní nebyl, v play off jsou ale hodně znát jeho zkušenosti: ve třinácti zápasech pomohl Vsetínu jedenácti body (3+8), z toho hned deset bylo primárních. Víc gólů a prvních asistencí získal pouze litoměřický fantom Patrik Miškář.

Ostřelovač Frye
Osm zápasů a hned 68 střeleckých pokusů: konkrétně 35 střel na branku, šestnáct ran vedle a sedmnáct střel zblokovaných soupeřem. Kladenský obránce Zachary Frye neváhá, a když je šance, zkouší to od modré. Víckrát vypálil jen vsetínský útočník Adam Zeman (71 střeleckých pokusů), který ale odehrál hned o pět zápasů víc.

Žukov ve skvělé formě
Maxim Žukov vychytal Jihlavě šest vítězství v řadě. Během této šňůry inkasoval pouze desetkrát – a úspěšnost zákroků měl 95,1 %. Potvrzuje, že po svém příletu z Ruska je nejlepším gólmanem v lize.

Foto: Nela Dittrichová, hcdukla.cz

Bída

Jihlava potřebuje zlepšit přesilovky
V základní části Jihlava proměnila 23,03 % přesilových her. V play off ale úspěšnost poklesla na 14,29 %! Zdá se, že Dukla i navzdory tomu postoupí do finále. V něm by ale musela svoje přesilovky rozhodně zlepšit. Citelně v nich schází zraněný obránce Daniel Krenželok.

Efektivita Vsetína
Vsetín má v play off pouhou 6,70% úspěšnost střelby. Větší střelecký tlak si v play off vytváří už jen Kladno, jenže na rozdíl od něj Valaši nejsou v koncovce efektivní. Smolařem je v tomto ohledu třeba Antonín Pechanec, který stále čeká na gól, byť na branku vystřelil už 28x.

Kladno je stále nedisciplinované
Rytíři byli druhým nejtrestanějším týmem základní části a s disciplínou mají problémy i ve vyřazovacích bojích. V osmi zápasech dostali dohromady hned 54 dvouminutových trestů. Problém je to i vzhledem k tomu, že hra v oslabení není silnou stránkou Kladna (79,49 %).

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV