Hokejka news

• 3. 10. - 10:41

Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

• 23. 9. - 13:41

Týden hokeje odstartoval!

Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

• 4. 9. - 09:50

Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

• 22. 8. - 15:09

Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Jaké statistické zajímavosti nabídla úvodní dvě kola Chance ligy? Podíváme se i na to, v čem se musí zlepšit Slavia a Třebíč.

Třída

Dva zápasy, pět gólů
Průměrně odehrál v zápasech proti Třebíči a Kadani jen 13 minut a 26 vteřin, přesto má už pět gólů! Jan Veselý začal svoje českobudějovické angažmá fenomenálně. Před soupeřovou brankou si i díky své výšce počíná náramně.

Tady hlídá Pes
Zatím nejvytíženějším hráčem Chance ligy je Petr Přindiš. Sokolovský bek na ledě stráví 26 minut a 14 vteřin za zápas!

Ostřelovač Suchánek
Českobudějovický obránce Jakub Suchánek sice zatím čeká na první bod, ten ale určitě brzy přijde: na branku už totiž vystřelil čtrnáctkrát, to je nejvíc ze všech hráčů v Chance lize.

Pitule řádí na buly
Dva zápasy jsou hodně malým vzorkem, o něčem už ale svědčit mohou: třeba první chomutovský centr Tomáš Pitule je na buly zatím úžasný (74,47% úspěšnost).

To je zákroků...
Jan Zahradníček je pro Frýdek-Místek hodně užitečný směrem dozadu. Za dvě kola už stihl zblokovat devět střel.

Bída

Co musí zlepšit Slavia?
Slavia má po dvou kolech jediný bod. Je to i vinou zatím nevydařených přesilovek: Pražané nedali z deseti pokusů ani gól. Slavia je navíc nejhorší ve vlastním oslabení: ubránila jen 67 % soupeřových výhod.

Kde to drhne Třebíči?
Také Horácká Slavia získala pouze jeden bod. Hrála sice se silnými týmy Motoru a Přerova, i tak ale poměr střel na branku pro a proti vypadá hrozivě – 38:82. Třebíči se nedaří ani vhazování: s úspěšností 35,94 % je nejhorší v lize.