Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 91. místě se umístil Jaromír Kverka (HC Baník Sokolov).

Kverka měl úžasnou hlavně první polovinu sezony. Po první části Chance ligy měl třináct gólů (tehdy 8. v lize) a celkem 27 bodů (10.).

I díky němu dokázal Sokolov v prvních týdnech sezony držet krok s téměř všemi soupeři. Počet bodů tomu možná neodpovídal, většinu duelů ale Baník prohrál jen těsně.

Druhá půlka sezony? Tak ta už byla ze strany Baníku daleko méně povedená. Platilo to i o Jaromíru Kverkovi, který nakonec zakončil základní část s bilancí 17+24 z 55 utkání.

Devět z těchto zápasů už odehrál coby útočník Chomutova, kam přišel během přestupové uzávěrky jako jedna z TOP posil. U Pirátů si nevedl až tak špatně, dál se prezentoval parádním pohybem, jenže v oněch devíti duelech získal jedinou asistenci. 

Díky předešlým výkonům v Sokolově se ale vměstnal do našeho žebříčku. 

Hned 34 z jeho 40 bodů v dresu Baníku totiž bylo primárních, nezlepšoval si tedy statistiky díky druhým asistencím, které mnohdy nemají takovou vypovídající hodnotu.

V rovnovážném stavu byl u 32 vstřelených a u 42 inkasovaných gólů, což na sokolovské poměry rozhodně není špatné. Připomínáme, že Baník skončil poslední.

Kverka zaujal také 53% úspěšností na buly a parádními hodnotami Corsi. Jednoduše řečeno: když byl Kverka na ledě, Sokolov dokázal svého soupeře přestřílet. Opět připomínáme, že nováček skončil poslední. O to jsou Kverkova čísla obdivuhodnější.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV