Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 92. místě se umístil Jan Káňa (HC RT TORAX Poruba).

Poruba vstoupila do sezony skvěle. Velký podíl na tom měl i Jan Káňa, který byl po první části sezony s deseti góly nejlepším střelcem týmu.

Jenže ve druhé půlce sezony se zhoršily výkony nejen Ostravanů, ale i Káni. V horní nadstavbě už Káňa přidal do statistik "jen" šest gólů, byť byl s průměrným ice timem 19:06 nejvytíženějším útočníkem týmu.

Káňa byl vždycky spíš hračička, střelec, poslední roky ale dostává celkem výraznou roli i v defenzivě. Trenéři ho rádi využívali v době, kdy se vhazovalo v obranném pásmu. V tomto měl tedy sbírání bodů ztížené.

Káňa zároveň odbruslil v oslabení přes tři minuty za zápas – a Poruba měla třetí nejlepší oslabení v lize. Takže do žebříčku TOP 100 hokejistů se nedostal jen díky sedmnácti gólům, ale i díky kvalitní obranářské práci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV