Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 87. místě se umístil Jakub Suchánek (ČEZ Motor České Budějovice).

V létě se z rodinných důvodů rozhodl rozvázat smlouvu s Jihlavou a vrátil se do Českých Budějovic. V nedalekém Táboře totiž Jakub Suchánek, který v 35 letech už logicky přemýšlí o životě po hokeji, rozjel byznys, postavil penzion.

V Motoru se musel smířit s tím, že se nedostával na přesilovky. Zatímco loni v Dukle strávil v početních výhodách přes tři minuty za zápas, v Českých Budějovicích se v nich jen mihl (0:42).

S tím souvisí i nižší Suchánkova produktivita – sezonu zakončil se šestnácti body (4+12). Na zápasové vytížení si ale jinak rozhodně stěžovat nemohl. V oslabení a v rovnovážném stavu byl na ledě často, co se týče celkového ice timu tak patřil mezi čtyři nejvytíženější hráče týmu (18:51).

Všeříkající je pak Suchánkova bilance vstřelených (54) a obdržených (20) gólů, když byl na ledě a hrálo se v pěti proti pěti. Přes urostlého beka se soupeř prostě prosazoval hodně těžce...

Suchánek je v jedné statistice úplně nejlepší. V celé Chance lize. V jaké? V počtu zblokovaných střel (92). A kdyby se sbíraly i hity, nejspíš by byl vysoko i v nich. Hrát proti Suchánkovi, to fakt bolí...

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV