Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Extraligoví fanoušci se mohou v příští sezoně 2019/20 těšit na další duel pod širým nebem. Po Pardubicích a Brnu se dočká i Litvínov. Verva bude na fotbalovém stadionu Dynama Drážďany s kapacitou 32 085 diváků hostit Spartu, extraligové utkání se odehraje v sobotu 4. ledna.

Chemici se dočkají svého vůbec historicky prvního Winter Classic! A proč právě v Německu na stadionu Rudolfa Harbiga? Díky spolupráci s klubem Dresdner Eislöwen, který ve stejný termín hostí utkání tamní druhé nejvyšší hokejové soutěže s Lausitzer Füchse.

„Můžeme vytvořit rekord v počtu diváků na stadionu. Uděláme pro to maximum.“

Drážďany už mají s pořádáním zápasu pod širým nebem zkušenosti, v sezoně 2015/16 si na tamní fotbalový stadion našlo cestu 31 853 diváků. V ohrožení tak bude extraligový rekord. Ten drží Kometa, jejíž zápas se Spartou přilákal za Lužánkami 21 500 fanoušků.

„Atraktivita bude velká. Můžeme vytvořit rekord v počtu diváků na stadionu, pokud se nám stejně jako Drážďanům povede přilákat na zápas tolik lidí. Byli bychom rádi, kdyby to takhle dopadlo. Uděláme pro to maximum,“ hlásí generální manažer klubu Jiří Šlégr.

Foto: hcverva.cz

Lednové utkání Litvínova se Spartou bude speciální také tím, že se extraliga bude poprvé hrát za hranicemi. „Společně se Spartou jsme navíc jedni z nejtradičnějších soupeřů naší nejvyšší soutěže a Sparta Praha je pojem po celé Evropě,“ říká k Open Air v Německu.

Litvínov vypraví do Drážďan speciální autobusové spoje. „Chceme jich vypravit několik, aby bylo vidět, že litvínovští fanoušci jedou do Drážďan na extraligový hokej,“ líčí Šlégr s tím, že permanentkáři budou mít na zápas slevu, aby byli za svou věrnost zvýhodnění.

Foto: hcverva.cz

Online předprodej vstupenek, které platí na oba zápasy, vypukne dnes. Ceny do litvínovských sektorů se pohybují od 550 do 820 korun. Fanoušci uvidí v první části chemiky i sparťany ve speciálních historických dresech, připraven bude i bohatý doprovodný program.

„Chystáme reklamní a památeční předměty, ať už to budou čepice, šály, trička a podobně, aby si fanoušci mohli zakoupit něco, co si můžou schovat a jednou si říct, že Litvínov byl první, kdo hrál extraligu za hranicemi České republiky,“ zakončuje natěšený Jiří Šlégr.

Foto: Jan Horvát

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV