Hokejka news

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

Na hokejové stadiony vyjede stovka nových trenérů s licencí B. Mezi nimi jsou i zajímavá jména, jež mají za sebou velice úspěšnou hráčskou kariéru. Na poslední část trenérského kurzu jsme se zajeli podívat s kamerou.

Trenéři měli možnost podívat se na ukázkovou tréninkovou jednotku, následně si pak sami vedení tréninku vyzkoušeli. Hodně se probírala otázka efektivního využití tréninkové hodiny a její organizace.

Kdo nově získal trenérské béčko, kolik minut v hodině by měl zabrat aktivní trénink, proč je lepší tréninkové cvičení ukazovat než malovat?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV