Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Kanadskou juniorskou Saskatchewan Junior Hockey League otřásl hrůzostrašný zákrok, při němž útočník Yorktonu Greg Mulhall cíleně sestřelil brankáře Melville Berka Berkelieva.

K incidentu došlo ve 48. minutě. Mulhall pádil za vyhozeným kotoučem do útočné třetiny, ale Berkeliev byl u něj dřív a odpálil jej do bezpečí. Útočník pak předvedl dost málo vídaný zkrat, když se odrazil a vší silou naskočil do soupeřova gólmana.

To si domácí hokejisté, kteří v tu chvíli vedli 3:1, nenechali líbit. Záludný faul okamžitě trestali a na ledě se strhla pořádná mela. Rozhodčí měli spoustu práce. Za následné potyčky rozdali 88 trestných minut, v celé vyhrocené bitvě jich udělili dokonce 228.

Mulhall pochopitelně putoval předčasně pod sprchy, když za svůj mimořádně drsný zákrok na hlavu vyfasoval trest ve hře. Duel skončil i pro Berkelieva, který musel do nemocnice, kde zůstal do druhého dne a poté byl propuštěn do domácího léčení.

Zákrokem se zabývala také disciplinární komise Saskatchewan Junior Hockey League. Sáhla k exemplárnímu trestu, Mulhallovi zastavila činnost na dlouhých 25 soutěžních zápasů. Za Yorkton tak bude moct znovu nastoupit nejdříve 22. listopadu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV